Vildan Atasever nişanlandı! Atasever üçüncü kez gelin olmaya hazırlanıyor

Bir zamanların aranan yüzü oyuncu Vildan Atasever, dün evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandı. Atasever nişan haberini sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla duyurdu.

Vildan Atasever nişanlandı! Atasever üçüncü kez gelin olmaya hazırlanıyor

Oyuncu Vildan Atasever, 2010 senesinde meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile hayatını birleştirmişti. İkili 2015 senesinde anlaşmalı olarak boşanmıştı. Atasever, dün akşam iş insanı sevgilisiyle düzenlenen sade bir törenle nişanlandı.


Vildan Atasever, yüzüklerinin ve tuzlu kahvenin fotoğrafının paylaşarak, “Adettendir dediler, tuzlu kahveyi içirdik” notunu düştü.

Öte yandan nişanlısının balkona tırmanmış bir fotoğrafını paylaşan Atasever, “Sevgilim babam verdi gel gel” diye espri yaptı.

VİLDAN ATASEVER KİMDİR ?

Vidan Atasever, 26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumlu’dur. Bir süre dj’lik yaptıktan sonra amatör olarak tiyatro ile oyunculuğa başlayan Vildan Atasever; ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılında rol aldığı Kurtlar Vadisi dizisi ile yaşamıştır.

İlk sinema deneyimini yaşadığı İki Geç Kız’da sergilediği performansla 42. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır.

Vildan Atasever, 2001’de gazeteci Taylan Kılıç ile evlendi. Evlilikleri 2007’de son buldu. 2010’da ise ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu ile evlendi. Bu evliliği ise 2015’te son buldu.