Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aziz Fırat’ın kim olduğunu anlıyor! Vuslat 7. yeni bölüm fragmanı yayında! (Vuslat 6. son bölüm izle)
Aziz Fırat’ın kim olduğunu anlıyor! Vuslat 7. yeni bölüm fragmanı yayında! (Vuslat 6. son bölüm izle)
Vuslat 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat dizisi son bölümde; Yalçın Aziz'in peşinde. Onu içeriye attırmak için fırsat kolluyor. Salih'in geçmişi ile ilgili sır perdesi aralanıyor. Aziz, Kerem'in yakasını neden bırakmadığını ve onun için ne anlam ifade ettiğini anlamaya başlıyor. Perihan'ın gizli bir hastalığı ortaya çıkarken Faik ona Feride ile ilgili gözdağı veriyor. Aziz ve Kerem arasındaki gerilim artıyor. İşte Vuslat 7. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Şubat 2019 - 23:11

VUSLAT 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Vuslat 6. son bölümü ile bu akşam TRT1'de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Feride’ye vurduğu için Faik Hasibe’yi boşamakla tehdit ediyor. Aziz’in suçlu olduğuna inanan Yalçın açığını bulmaya çalışıyor. Faik evden kaçan Can için endişelenirken Fırat’ın geçmişi ile ilgili bir sır açığa çıkıyor. Kerem, Feride’ye abisi Azizi ve ailesi hakkındaki gerçekleri açıklıyor. Aziz ve Kerem arasındaki gerilimin dozu saniye artarken Aziz ona gözdağı vermeyi de ihmal etmiyor. Peki Vuslat son bölümde başka neler oldu? Vuslat 7. yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen sorular neler?

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 6. BÖLÜM ÖZETİ…

Aziz, Fırat’ı kaçırıp harabelere getirir. Fırat kimi beklediklerini sorunca Aziz “birini bekliyoruz” der. Tam o sırada Kerem ve Feride gelir. Aziz Feride’yi görünce çok şaşırır. Ancak polis sirenleri de duyulmaya başlar. Feride kardeşi Fırat’a koşar. Bu arada Perihan bayılmıştır. Sultan ağlayarak yardım ister. Tahsin Perihan’ı uyandırmaya çalışır ama Perihan gözlerini açmaz.

NEDEN FIRAT?

Polisler geldiğinde Fırat kaçmıştır. Yalçın Aziz’in arabasını arattırır. Aramadan herhangi bir sonuç çıkmaz. Yalçın Aziz’e “çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde seni bekliyor olacağım” diyerek olay yerinden ayrılır. Polislerin ayrılmasından sonra Aziz, Kerem’e “neden Fırat?” diye sorar ve o anda Fırat ile ilgili geçmişten anılar canlanır. Aziz ne olduğunu anlamıştır. Kerem geçmişte yaşanan o olayla ilgili hislerini Aziz’e anlatır. Aziz duydukları karşısında nefes alamayacak bir duruma gelmiştir.

VUSLAT SON BÖLÜM İZLE

CEYLAN NEHİR İLE TANIŞIYOR

Salih Baba, Tekin ve Ahmet’e bir adres vererek oradan alınması gereken birşeyler olduğunu söyler. Bu arada Ceylan ablası Feride’nin yanında çalışmaya başlar. Nehir ile tanışır. Perihan’ı taksi ile hastaneye yetiştirmeye çalışırlarken Aziz’e durum telefonla bildirilir. Aziz neye uğradığını şaşırır. Ferit kaçtıktan sonra yol kenarında aradığı dosyayı bulur. Feride telefonla gözyaşları içerisinde Fırat’ı arar. Fırat telefonda kendisini merak etmesine gerek olmadığını söyleyerek telefonu kapatır.

CAN OKULDA ARKADAŞLARINA SALDIRIYOR

Can’ın okulundan Hasibe’yi ararlar. Öğretmeni Can’ın okulda arkadaşlarından bazılarına saldırdığını ve çocuklardan birnin hastanede olduğunu söyleyerek okula gelmesini ister. Hasibe Ceylan’ı arayarak durumu haber verir. Ceylan eve gitmek için Nehir’in yanından ayrılırken onun “ben bırakırım” teklifini kabul ediyor. Bu arada Kerem Fırat’ı buluyor.

AZİZ ANNESİNİN HASTALIĞINI ÖĞRENİYOR

Aziz hastaneye geldiğinde Perihan kendine gelmiştir. Tahsin’e neler olduğunu sorar ancak Tahsin sonra konuşuruz diyerek onu dışarı çıkarır. Feride Yalçın’dan olayın iç yüzünü öğrenmesini ve ona haber vermesini ister. Tahsin, Aziz’e annesinin yıllardır çektiği bir hastalığı olduğunu söyler. Aziz annesinin hastalığının ne olduğunu sorar. Tahsin, annesinin hastalığı ile ilgili geçmişteki yaşanan olayları anlatır. Aziz Tahsin’e annesinin hastalığını yıllarca sakladıkları için sitem eder.

Son güncelleme: 07:57 - 12.02.2019