Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Yaşar Gaga sağlık durumunda son gelişme! Sezen Aksu’nun yakın dostu…
Şarkıcı Yaşar Gaga sağlık durumunda son gelişme! Sezen Aksu’nun yakın dostu…
Şarkıcı ve menajer Yaşar Gaga, kalp yetmezliği nedeniyle Çapa Tıp Fakültesi'nde yoğun bakımda tedavi görüyor. Hastalığı ile sevenlerini üzen Yaşar Gaga kimdir? sorusunun yanıtı Google üzerinden aranmaya başlandı. Müzik dünyasının başarılı isimlerinden Yaşar Gaga uzun bir dönem Sezen Aksu’nun vokalistliğini üstlendi. 2017 yılında Yaşar Gaga Alakasız Şarkılar isimli albümde Türkiye’nin önde gelen sanatçılarını bir araya getirdi.. İşte Gaga'nın hayatından önemli notlar...
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 21 Şubat 2018 - 07:34

Dört yıl önce by-pass ameliyatı olan Gaga, üç hafta önce kalbinin durması sonrasında hastaneye kaldırıldı ve burada yapılan müdahale sonrasında hayata döndürülerek, kalp yetmezliği teşhisiyle tedavi altına alındı. Durumunun ciddiyeti koruması üzerine yoğun bakıma alınan sanatçının tedavisi sürüyor. Yaşar Gaga’nın kardeşinin Sözcü’ye yaptığı açıklamaya göre Gaga’nın bilinci açık ve şu anda durumu stabil…

yasar

SEZEN ZİYARET EDİYOR

Sezen Aksu, menajerliğini yapan Yaşar Gaga’nın sağlık durumunu yakından takip ediyor.  Minik Serçe, yakın dostu da olan Gaga’yı geceleri ziyaret ediyor. Gaga’ya durumun iyileşmesi halinde kalp pili takılabileceği belirtildi.


YAŞAR GAGA KİMDİR?

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden Yaşar Gaga uzun bir dönem Sezen Aksu'nun vokalistliğini üstlendi.

Bir ara Şarkı Söylemek Lazım isimli yarışmada jürilikte yapan Yaşar Gaga özellikle Sezen Aksu'nun seslendirdiği Bile Bile isimli şarkı ile tanındı.

1997 yılında Betonova isimli bir albüm çıkardı.

2017 yılında Yaşar Gaga Alakasız Şarkılar isimli albümde Türkiye'nin önde gelen sanatçılarını bir araya getiren ender isimlerdendir.

Alakasız Şarkılar albümünde Sezen Aksu, Tarkan, Nazan Öncel, Özkan Uğur, Sertab Erener, Aşkın Nur Yengi, Serdar Ortaç, Serkan Kaya, Göksel, Mustafa Ceceli, Teoman, Soner Sarıkabadayı, Kibariye, Dilber Ay, Suzan Kardeş, Gonca Vuslateri, Rubato, Onur ve Halik Koçak şarkılar seslendirmiştir.

Son güncelleme: 11:30 - 21.02.2018