Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Alkan, aradığı aşkı Viking diyarında buldu
Zeynep Alkan, aradığı aşkı Viking diyarında buldu
Hamdi Alkan ile eski eşi Canan Hoşgör'ün 19 yaşındaki kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine topluyor. Zeynep Alkan, son olarak sosyal medya hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaştı.
Magazin 1 Aralık 2017 - 11:50

Ömercan ALTAY

Oyuncu ve yönetmen usta isim Hamdi Alkan‘ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Zeynep Alkan, son olarak sevgilisiyle beraber bir fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Zeynep Alkan, paylaştığı bu fotoğrafın altına ise “En güzel anıları bir Türk ve bir İsveçli yaratır” yorumunda bulundu.

“SÜNNET OLACAK MI?”

Zeynep Alkan‘ın sevgilisiyle paylaştığı bu fotoğrafın altına ise bazı takipçileri “Sol yanımdan vuruldum” , “Sünnet olacak mı?” yorumlarında bulundular.

zeynepalkan1

“YAZIN TANIŞTIK”

Sevgilisiyle paylaştığı fotoğraf sonrası tekrar dikkatleri üzerine toplayan Zeynep Alkan, Sözcü Gazetesi‘ne erkek arkadaşının İsveçli olduğunu ve yazın tanıştıklarını, mutlu bir birliktelik yaşadıklarını aktardı.

Son güncelleme: 12:49 - 01.12.2017