Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Leonarda da Vinci’nin Mona Lisa adlı Rönesans döneminden kalma resminin orijinalini çıplak gözle görmek için hangisini ziyaret etmek gerekir?
Leonarda da Vinci’nin Mona Lisa adlı Rönesans döneminden kalma resminin orijinalini çıplak gözle görmek için hangisini ziyaret etmek gerekir?
Güven Bana programında iki yarışmacıya "Leonarda da Vinci'nin Mona Lisa adlı Rönesans döneminden kalma resminin orijinalini çıplak gözle görmek için hangisini ziyaret etmek gerekir?" sorusu soruldu.
Ramazan 2016 11 Temmuz 2019 - 22:30

Güven Bana programı Müge Anlı’nın sunumuyla atv’de yayınlanıyor. Programda Leonarda da Vinci’nin Mona Lisa adlı Rönesans döneminden kalma resminin orijinalini çıplak gözle görmek için hangisini ziyaret etmek gerekir?
sorusu yöneltildi.

GÜVEN BANA NASIL BİR PROGRAM?

Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız? Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil, güvenmek ve güven vermek de gerekiyor. Güven Bana’da daha önce birbirini tanımayan ve ilk defa yarışma koltuğunda tanışan iki yarışmacı toplam 1.000.000 TL’lik büyük ödül için yarışıyor. Yarışmacıların kazandığı ödül miktarı arttıkça verdikleri güven sınavının heyecanı da artıyor. “Güven Bana” Müge Anlı’nın sunumuyla atv’de!

Son güncelleme: 22:51 - 11.07.2019
Etiketler