Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bar Refaeli: Çok keyif aldım
Bar Refaeli: Çok keyif aldım
Dosso Dossi Fashion Show, ünlü top model Bar Refaeli ile özel bir şova imza attı.
Moda 13 Haziran 2019 - 10:34

Antalya Expo Center'da düzenlenen şov için özel bir podyum kuruldu.

Dijital efektler ve ışık gösterileri arasında podyuma baş manken olarak çıkan Bar Refaeli, sergilediği dört ayrı kıyafet ile dikkat çekti.

Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği defilede Bar Refaeli'ye ünlü Türk isimler de eşlik etti. Sonbahar – kış kreasyonlarının sergilendiği defilede Özge Ulusoy ve Deniz Akkaya da podyumda büyük alkış alan isimler oldu.

Yerli ve yabancı 100 mankenin katılımıyla büyük bir şova sahne olan defilenin dikkat çeken diğer isimleri ise tescilli Türk güzellerdi. “Gelmiş geçmiş en büyük Dosso Dossi defilesi” olarak adlandırılan defilede Miss Turkey 2015 Ecem Çırpan, MissTurkey 2016 Buse İskenderoğlu, Miss Turkey 2017 Pınar Tartan ve Miss Turkey 2018 Şevval Şahin de podyumda başarıyla yürüdü.

“GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BURAYA GELDİM”

Defile sonrasında Dosso Dossi Holding CEO'su Hikmet Eraslan ile basın toplantısına katılan Bar Refaeli, gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Adriana Lima, Kendall Jenner, Isabeli Fontana ve Paris Hilton gibi dünyaca ünlü onlarca ismin yürüdüğü Dosso Dossi podyumunda yer almanın özel bir deneyim olduğunu belirten Bar Refaeli “Dosso Dossi Fashion Show’u dünya basınından takip ediyorum ve çok başarılı olduğunu biliyorum. Gönül rahatlığı ile buraya geldim ve bu şovda yer almaktan çok keyif aldım” dedi.