Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cate Blanchett 4 yıl aradan sonra aynı kıyafeti Cannes’da giydi
Cate Blanchett 4 yıl aradan sonra aynı kıyafeti Cannes’da giydi
71. Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ederken, stil detayları da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Cate Blanchett'ın 4 yıl aradan sonra yeniden giydiği Armani kıyafetti...
Moda 18 Mayıs 2018 - 09:32

Dünyaca ünlü oyuncu Cate Blanchett, her daim zarif duruşu, oyunculuğu ve güzelliğiyle ön planda olan bir isim. 71. Cannes Film Festivali’nin jüri başkanı olan Blanchett, etkinliğin açılış günü Armani Privee marka derin sırt dekolteli, dantel işlemeli siyah bir elbise giydi… Bu durum önceleri kimsenin dikkatini çekmedi lakin sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Meğer Cate Blanchett aynı elbiseyi 2014 yılında Golden Globe töreninde de giymiş.

Cate Blanchett 2014 Golden Globe töreninde...

Cate Blanchett 2014 Golden Globe töreninde…

Aynı kıyafeti iki önemli etkinlikte giymesi önce Blanchett’ı ‘Vurdumduymaz’ yaptı. ‘Özenmemiş, hiç hazırlanmamış. Aynı kıyafeti giymiş’ diyenler oldu.
Fakat Cate Blanchett aynı kıyafeti 4 yıl sonra bilinçli olarak giymiş. Zira çevreye olan duyarlılığından dolayı ve modada sürdürülebilirliğe dikkat çekmek istemiş…

Cate Blanchett 2018 71. Cannes Film Festivali'nde...

Cate Blanchett 2018 71. Cannes Film Festivali’nde…

Ünlü oyuncu, konuyla ilgili bir de açıklamada bulunmuş: “Couture'dan tişörte, atık sahaları gereksizce atılan giyim eşyalarıyla dolu. Bugünün ikliminde böylesine güzel kıyafetlere değer verilmeyip tekrar giyilmemesi çok saçma ve yanlış.”

Son güncelleme: 09:34 - 18.05.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.