Çiçek mutlaka ama yanında ne almalı…

Anneler Günü hediyesi seçerken diğer değerli günlerde olduğu gibi çok özenli davranmak gerekir.

Çiçek mutlaka ama yanında ne almalı…

Yasemin CANDEMİR

Anneler Günü hediyesi seçerken diğer değerli günlerde olduğu gibi çok özenli davranmak gerekir. Biliyoruz ki hayatını çocuklarına adayan annelere ne alsak az fakat onlar yine de bizi bir demet çiçekle bile kucaklamaya hazır.

40

Tercihiniz takıdan yanaysa

Günlük işlerin koşuşturması sırasında kendilerine sınırlı zaman ve bütçe ayırabilen anneler daima çocuklarını düşündüklerinden pek fazla takı alma fırsatı yakalayamayabilirler. Siz de Anneler Günü'nü bu açıdan fırsata çevirin ve annenizi mutlu edecek bir takı hediye edin. Bu sene pırlanta, safir ya da zümrüt moda; yılın yükselen trendi ise minik, su damlaları şeklinde olanlar. Üzerine isim işlenebilen bir tasarım ise hediyeyi size özel kılabilir.

38

Bakımına özen gösterenlere

Anne olmak bakımı ihmal etmek anlamına gelmiyor. Pürüzsüz, parlayan bir cilde sahip olmak için vitaminli nemlendirici ve gözaltı kremi iyi bir seçim olabilir. Bu aralar başarılı kozmetik markaları gece maskelerine yoğunlaşmış durumda. Bu yüzden hediye paketinize bir gece maskesi eklemeyi de ihmal etmeyin.

42

Yüzde yüz ipek

Şık bir aksesuar hediye ederek de annenizi sevindirebilirsiniz. İçinde yüzde 20 oranında bile sentetik kullanılsa annelerin anlayacağını unutmadan bir fular seçmelisiniz. Uzun süreli kullanıma izin veren ve annenizin takmaktan mutluluk duyacağı ipek bir fular renkleriyle de baharın neşesini yansıtırsa değmeyin keyfinize…

41

İçinde rahat hissetmeli

Kilo problemi yaşayan annenize şık ve  konforlu kıyafetler armağan edebilirsiniz. Stil sahibi annelerin uğrak adreslerinde bu sene yine dikkat çekici pek çok tasarım bulunuyor. Bu yılın modası olan parçalı kesimler, zayıf gösterenler için Gusto, Perspective, İpekyol, Network, Fabrika, Mudo ya da Faik Sönmez'e bakmadan geçmeyin.

39