Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hasır çantalar 2018 yazında kızgın kumlardan sokak stiline geliyor
Hasır çantalar 2018 yazında kızgın kumlardan sokak stiline geliyor
Özellikle plajlarda tercih edilen hasır çantalar, artık sokaklarda... Değişen formlarıyla dikkat çeken bu modeller artık her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek... Hollywood starlarının sokak stillerine adepte ettikleri bu çantalar 2018'in yükselen trendleri arasında yer alıyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 15 Mayıs 2018 - 12:27

Son zamanlarda ünlü markaların koleksiyonlarına dahil ettiği, hatta pek çok tasarımcının mevsime göre özel modeller ürettiği hasır çantalar, 2018 yazına damgasını vuracak. Her ne kadar ‘Hasır’ denince akla şapkalar gelse de, plajların vazgeçilmezi çantalar da yükselişe geçti.
hasir-canta1-splYıllarca plajlarda hüküm süren hasır çantalar, geçtiğimiz yıl adeta sokak modasını ele geçirmişti. Ünlü ünsüz herkesin elinde, kolunda gördüğümüz bu çantalar, günlük hayata adapte edildikten sonra dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında da görmeye başladık. Her renk ve şekilde karşımıza çıkan çantaların, kola asılandan elle tutulana pek çok seçeneği var. Küçülen boyutları ve revize edilen görünümleriyle 2018 yazında kadınların elinden düşmeyecek gibi.
hasir-canta2-splDeğişen formlarıyla şehir hayatına kolayca adapte olan hasır çantaların aslında günlük hayata geçişinde, ünlü isimlerin tercihi olan Cult Gaia markasının da etkisi büyük. Geçtiğimiz sezon bir çok yıldız ismin takıp sokağa çıktığı çantalar, espadrillerle, yazlık kıyafetlerle, hasır şapkalarla kolayca uyum sağlayabiliyor.
hasir-canta-splÖzellikle deri ve kumaş detaylarının eklenmesiyle birlikte sezonun yükselen trendi haline gelen hasır çantaları, Jessica Alba, Michelle Williams, Reese Witherspoon, Maisie Williams gibi isimler sıkça kullanıyor…
hasir-canta4-cult-gaia-sitesinden hasir-canta5-cult-gaia-sitesinden

Son güncelleme: 12:28 - 15.05.2018
Etiketler