Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian’ın ‘Kim K’ adında bir Barbie bebeği yapılıyor
Kim Kardashian’ın ‘Kim K’ adında bir Barbie bebeği yapılıyor
Kim Kardashian'ın yaklaşık 8 yıldır hayalini kurduğu 'Kim K' Barbie bebeği yakında piyasada olacak. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları, şimdiden bebeğin nasıl bir şey olacağını merak ediyor...
Moda 14 Ocak 2019 - 14:40

Ünlü oyuncak şirketi Mattel ile Kim Kardashian, bundan yaklaşık 8 yıl önce, ünlü TV yıldızına birebir benzeyen bir Barbie bebek üretmek için anlaşma yapmıştı. Ne var ki aradan 8 yıl geçmesine rağmen ortaya bir bebek çıkmadı.
kim-kardashian-438 yaşındaki Kim Kardashian merakla beklenen bebek için hayranlarının sorduğu soruları yanıtladı ve Kim K Barbie bebeğinin geleceği hakkında bilgiler verdi.
kim-kardashian-5“Barbie anlaşmamız vardı, ancak sonra anlaşma iptal edildi. Ama Kim K Barbie'sinin tekrar yapılması çok uzun sürmeyecek. Kanye projenin iptal edilmesine ne kadar üzüldüğümü biliyordu. Dolayısıyla Mattel'le görüştü ve bana benzeyen bebeğin yapılmasıyla hayallerimin gerçekleşmesini sağladı” dedi.
kim-kardashian-3Yapılan yeni anlaşma sonrası bebeğin kısa süre sonra piyasada olması bekleniyor. Herkesin nasıl bir formda olacağı merak konusu olan Kim K bebeği için ‘Barbie evrim geçirecek’ gibi yorumlar da yapılıyor…