Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madonna’nın poposuna implant yaptırdığı iddia ediliyor
Madonna’nın poposuna implant yaptırdığı iddia ediliyor
Madonna'nın geçtiğimiz gün konser verirken çekilen bir videosu sosyal medyayı salladı. Efsane şarkıcının poposu tartışmalara yol açtı. Pek çok kişi yıldız ismin implant yaptırdığını düşünüyor...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 4 Ocak 2019 - 09:59

Bir döneme damgasını vuran ve 80’li yıllardan bu yana müzik endüstrisinde olan Madonna, her zaman gerek stiliyle, gerek yaşam tarzıyla, gerek açıklamalarıyla ön planda olmuştur. Efsane isim şimdi de poposuyla gündemde… Geçtiğimiz gün bir gay barda sahne alan oğluna destek olmak için sahneye çıkan ve oğlu ile düet yapan Madonna’nın kalçaları dikkat çekti.

Önce herkes espri olsun diye poposuna bir şeyler koyduğunu sandı ama gerçek hiç de öyle değildi… Zira daha sonra başka bir mekanda sahne alan ve mini bir elbise giyen Madonna’nın poposu hiç olmadığı kadar büyüktü.

Madonna

Madonna

Bu durum sosyal medyada ‘Madonna implant yaptırdı’ gibi yorumlara neden oldu. Henüz ünlü şarkıcı tarafından yapılan bir açıklama yok ama gördüğümüz görüntü kesinlikle poposuna bir işlem yaptırdığını açıkça gözler önüne seriyor…

Son güncelleme: 10:02 - 04.01.2019
Etiketler