Merve Özbey, mini elbisesi ile sahnede zor anlar yaşadı

Merve Özbey, hafta sonu Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde süper mini bir elbise giydi. Hareket ettikçe yukarıya çıkan elbise, şarkıcıya zor anlar yaşattı...

Merve Özbey, mini elbisesi ile sahnede zor anlar yaşadı

Meslek hayatına ünlü isimlere vokalistlik yaparak başlayan Merve Özbey, kariyerinde yedi yılı geride bıraktı ve dün ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı.
31 yaşındaki Özbey için bu gece oldukça önemliymiş. “Daha önce de bu sahnede konser verebilirdim. Ama tam zamanında, tam yerinde olsun istedim ve bekledim. Artık hazırım” diyerek heyecanını dile getiren Özbey, konserde iki kıyafet giydi.
Özbey, ilk bölümde Raisa & Vanessa markasına ait süper mini bir elbise giydi. Aldığımız bilgiye göre elbise hazır değil ve şarkıcının bu özel gecesi için özel olarak hazırlanmış. Hatta başındaki Elipeacok markasına ait taç da yine Merve için tasarlanmış.
Merve Özbey stiliyle her ne kadar şık bir görünüm elde etmiş olsa da, belli ki elbise ile rahat değildi… Zira sosyal medyada yayınlanan videolara baktığınızda, elbisenin ultra mini olmasından kaynaklı sıkıntı yaşattığını görebilirsiniz.

Her hareket edişinde elbise yukarıya çıkıyor ve Özbey de sürekli eliyle düzeltmek zorunda kalıyor.

Aslında genç şarkıcı bu duruma alışık olmalı. Çünkü diğer konser kıyafetlerinde de sık sık mini tercih ediyor. Zaten bu kadar mini bir tasarım tercih ediyorsanız bazı riskleri de göze almalısınız. Hareketleriniz zorlanabilir, kolunuzu kaldırdıkça elbise yukarıya çıkabilir, istemeden frikik verebilirsiniz… Elin sürekli etek ucunda olması maalesef göze pek hoş görünmüyor… Bu rüzgarlı havada uçuşan, bol ya da kloş etek giymeye benziyor. Rüzgarda açılacağını biliyorsanız ve elinizde sürekli eteğinizi tutacaksanız giymeyin daha iyi…