MET Gala’da, 50 yaş ve üstü ünlü kadınlar, gençleri güzellikleriyle ezdi!

Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Celine Dion, Kate Moss, Demi Moore ve daha pek çok ünlü kadın, pazartesi gecesi düzenlenen MET Gala'da, fit vücutları ve şık görünümleriyle, yeni nesli adeta ezdi!

MET Gala’da, 50 yaş ve üstü ünlü kadınlar, gençleri güzellikleriyle ezdi!

Dünyanın en büyük ve en merak edilen galalarından biri olunca, bu hafta muhtemelen her gün MET Gala’yı konuşmaya devam edeceğiz… Çünkü geceye dair tüm detaylar, görülemeyenler, akla gelmeyenler gün geçtikçe yeni yeni ortaya çıkmaya başlıyor.

Gecenin en dikkat çeken detayı, efsane isimlerin, 45-50 yaş üstü yıldızların galaya akın etmesiydi… Yaş ilerleyince ‘Geçti’ diye düşünebilirsiniz ama bu isimler öyle gelmiş olmak için de gelmediler. Aksine, stilleriyle, fit vücutlarıyla, tavırlarıyla öne çıktılar…

Jennifer Lopez

Misal Jennifer Lopez… Gümüş Versace elbisesini, Cher’den ilham aldığı gümüş perukla bütünleyen, bolca dekolte veren 50 yaşındaki Lopez, yaş aldıkça güzelleşen isimlerden. Sporla birlikte eski halinden çok daha iyi bir görünüme sahip olan Lopez, galada verdiği seksi pozlarla da dikkat çekti.

Celine Dion

Celine Dion ise son dönemde adeta küllerinden yeniden doğdu. Londra Moda Haftası’ndaki stiliyle öne çıkan, ardından katıldığı tüm davetlerde ilgi odağı olmaya başaran 51 yaşındaki Dion, her ne kadar aşırı zayıf olsa da, fit vücudu ve sağlıklı görünümüyle beğeni topluyor.

Naomi Campbell

49 yaşındaki Naomi Campbell da yaşına göre muhteşem görünüyor. Hala modellik mesleğine devam eden ve hala pek çok markanın peşinden koştuğu Campbell, Paris Moda Haftası’nda podyuma çıktıktan sonra popülerliğine popülerlik ekledi. Çünkü göğüslerini ortaya çıkaran şifon bir üstle podyuma çıkmış, fit vücudu hayranlık uyandırmış. Öyle ki Naomi’nin estetiksiz olduğu da söylendi…

Demi Moore

Demi Moore’u çok fazla davetlerde görmesek de MET Gala’ya gelmişti. Saint Laurent’in 2019 Sonbahar koleksiyonundan siyah bir smokin elbise giyen 56 yaşındaki Moore da muhteşem görünüyordu.

Joan Collins

Gecenin en muhteşem ismi ise hiç kuşkusuz 86 yaşındaki Joan Collins’ti… Geceye kendisi için özel hazırlanan ve satışı olmayan Valentino Haute Couture kuş tüyü elbise ile katılan Collins, elmas bilezik, küpe ve gerdanlıkla kombinlediği kıyafetini, taçla taçlandırmış… İşte geceye katılarak gençlere taş çıkaran diğer isimler…

Donatella Versace 64 yaşında

Julianne Moore 58 yaşında. Son olarak, bir marka için verdiği çıplak pozlarla gündeme gelmişti.

Kate Moss 45 yaşında…

Kris Jenner 63 yaşında.

Penelope Cruz 46 yaşında.