Önüm arkam sağım solum Disney

Modası geçmeyen bir şey varsa o da hiç kuşkusuz ünü tüm dünyaya yayılan animasyon karakterlerinden ilham alan tasarımlar. Yaşınız kaç olursa olsun illa ki ya gardırobunuzda ya da yatak odanızda üzerinde Disney’in ikonik karakterlerinin yer aldığı bir ürün vardır. Sempatik oldukları kadar doğru kombin yapıldığında muhteşem bir görüntü de ortaya çıkaran Disney karakterli kıyafetler, yeni sezonda da adeta altın çağını yaşayacak.

Önüm arkam sağım solum Disney

Çeşitli markalara ilham verdi

Pek çok markaya ilham veren sevimli animasyon karakterleri, ev tekstilinden giyime, çantadan ayakkabıya her alanda karşımıza çıkıyor.

il_fullxfull

Mutlaka Mickey Mouse, Minnie Mouse, Ducky, Sindirella, Elsa, Pamuk Prenses ya da Belle'nin bir baskısının kıyafetinizde olmasına da gerek yok. Ünlü giyim markaları bu karakterlerden ilham alarak birbirinden şık kıyafetler tasarladı.

spl1042451_001

Örneğin Minnie'nin ikonikleşmiş puantiyeli elbisesi, ‘Güzel ve Çirkin'deki Belle'nin sarı kıyafeti, ‘Pamuk Prenses'in saç modeli, Mickey'in kulakları pek çok tasarımı etkiledi.

shutterstock_391829404

Ünlüleri de etkisi altına aldı

Elsa Holsk, Gigi Hadid, Araya Hargate, Sara Sampaio, Karlie Kloss, Sofia Vergara gibi Hollywood starlarının son zamanlardaki stillerine bakınca bu akımın öyle kısa sürmeyeceğini söyleyebiliriz. Ülkemizde de hazırladığı Disney koleksiyonlarıyla dikkat çeken Tuba Ünsal, Pınar Altuğ ve Işıl Reçber de trende ayak uyduran isimlerden…

fb3f48c0f02a2139a4c65fadd9eb3accspl1188432_004sara-sampaio-2pinar-altug-8dsc_3629