Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla’dan ‘Ayrılık yaradı’ dedirten hareketler
Şarkıcı Sıla geride bıraktığımız aylarda bitirdiği Ahmet Kural ilişkisi sonrasında kısa aralıklarla yaptığı imaj değişiklikleriyle kendisinden söz ettiriyor.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Mart 2018 - 08:13

Sıla ayrılık sonrası değiştirdiği stiliyle dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı, bitirdiği ilişkisinin ardından tüm enerjisini işine vermiş görünüyor, Sıla şimdilerde tüm hızıyla konserlerine devam ediyor. Ahmet Kural’dan ayrıldıktan sonra kendini adeta baştan yaratan Sıla, stiliyle de dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce ünlü oyuncu Ahmet Kural ile yollarını ayıran Sıla Gençoğlu’na ayrılık iyi gelmiş gibi görünüyor. Özellikle Rotterdam ve Kerkrade konserlerinde tercih ettiği kıyafetlerle yürekleri hoplatan Sıla, yeni stiliyle takipçilerini ikiye böldü.

screenshot_20180316-225326

KEDİ KIZ SILA

Kerkrade konserinde American apparel tarzı, göğüslerini ortaya koyan bir body suit ve yüksek bel deri pantolon giyen Sıla, Balenciaga imzası taşıyan kıyafetiyle adeta bir kedi kız gibiydi. Dirseğinin üzerine taşan eldivenler ise Alexander Mcqueen imzası taşıyor. Boy uzun, vücut fit olunca haliyle kıyafeti de güzel taşımış Sıla. Ama onun bu halini beğenmeyenler de yok değildi. Pek çok takipçisi “En son Harbiye’de bir prenses görmüştük bu bildiğin vampmış’ gibi yorumlar yaparken bazıları da bu şekilde devam etmesi yönünde taleplerde bulunmuş.

sila-1

GÖGÜSLERİNE SİLİKON MU YAPTIRDI

Rotterdam konserinde ise “Sıla varını yoğunu ortaya koymuş” gibi yorumların yapılmasına neden olan siyah beyaz Jill Stuart elbisesiyle göz doldurdu. Derin göğüs dekolteli siyah beyaz bir elbise tercih eden Sıla’ya yapılan yorumların çoğu bu yönde oldu. Çünkü sosyal medya kullanıcıları Sıla’nın silikon yaptırdığını ve o nedenle üst üste göğüslerini gösteren kıyafetler tercih ettiğini düşünüyor.

sila-2

YENİ HALİNİ SEVDİK

Ünlü şarkıcı Sıla, soayal medyaya damgasını vuran siyah beyaz kıyafetini sezonun trendi olan eldivenlerle kombinlemiş. Kıyafete lafımız yok ama saçlarına bir an önce bir çözüm bulsa hiç fena olmayacak. Saç dışında her şey güzel görünüyor. Açıkçası biz Sıla’nın yeni halini sevdik…

sila-3
Son güncelleme: 12:30 - 17.03.2018