Sözcü Plus Giriş

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu düğününde kim, ne giydi?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin düğün törenine katılan ünlü isimlerin düğün görünümleri...

İmge BALIK
Güncellenme: 15:27, 15/05/2016
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu düğününde kim, ne giydi?

14 Mayıs Cumartesi akşamı Cunda Adası'ndaki Ortunç Koyu'nda evlenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin düğün törenine ünlüler akın etti. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı düğüne sinema ve televizyon dünyasından pek çok ünlü isim katılırken, törende adeta şıklık yarışına girildi.

Gecede zarif görünümüyle dikkat çeken isim Ebru Akel olurken, Özge Özpirinçci ve Neslişah Alkoçlar ise düğün töreninde aynı tonlarda elbise tercih ederek pişti oldular. İşte ünlü çiftin düğün törenine katılan isimlerin düğün görünümleri…
imge.balik@sozcu.com.tr

Özge Özpirinçci
Sezon modası uçuşan kuyruklara ayak uyduran Özge Özpirinçci, deri detaylarla tamamlanan, göğüs dekolteli yeşil bir elbise ile katıldı. Özge Özpirinçci’ye gecede Burak Yamantürk eşlik etti.
ozge ozpirincci-burak yamanturk (12)

Cansu Dere
Floral desenli bir elbise ile geceye katılan Cansu Dere, sade makyajı ve doğal görünümlü saçları ile dikkatleri çekti.
cansu dere (7)

Ebru Akel
Törende şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran isimlerden bir tanesi Ebru Akel oldu. Tüm zarifliği ile geceye katılan Ebru Akel, yerlere kadar uzanan, tek omuzlu elbisesi ve saçlarına taktırdığı taç detayı ile harikulade görünüyordu.
ebru akel (4)

Bergüzar Korel
Halit Ergenç film çekimleri dolayısıyla gelemeyince Bergüzar Korel törene yalnız katıldı. Pastel tonlarda, uzun bir elbise tercih eden Korel’in ağır makyajı gözlerden kaçmadı. Bergüzar Korel’in kıyafet seçimi ise, annelerin oğullarının sünnet düğününde giydiği gösterişli elbiseleri andırıyordu.
berguzar korel (2)

Cemre Kemer
Hepsi grubunun üyesi Cemer Kemer, yerlere kadar uzanan, mavi dantel işlemeli bir elbise ile geceye katıldı. Doğal görünümlü saçlarını  fazla abartan şarkıcı, diğer isimler arasında biraz sönük kaldı.
Cemre (1)

Fahriye Evcen
Vücudunu saran bebek mavisi elbisesi ve yarım topladığı saçlarıyla Fahriye Evcen de gecenin şık isimlerindendi. Ünlü oyuncu törene sevgilisi Burak Özçivit ile katıldı.
burak ozcivit-fahriye evcen (9)

Başak Dizer
Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ ile dünya evine giren Başak Dizer de şıklığı ile dikkat çeken isimler arasındaydı. Başak Dizer, modacı Zeynep Tosun imzalı pembe elbisesiyle bohemian rüzgarları estirdi.
kıvanc tatlıtug-basak dizer tatlıtug (2)

Neslişah Alkoçlar
Neslişah Alkoçlar, törene püskül modasına ayak uydurduğu yeşil, dizüstü bir elbise ile katıldı. Elbise tercihinden mi yoksa henüz veremediği doğum kilolarından mı bilinmez, bu seçimi Neslişah Alkoçlar’ın olduğundan biraz daha kilolu görünmesine neden oldu.
engin altan duzyatan-neslisah alkoclar (2)

 

Yayınlanma Tarihi:15:22,