Star Wars senaryosu 106 bin TL, Hepburn’nün elbisesi 450 bin TL

Star Wars'un Prenses Leila'sı Carrie Fisher, Singin in the Rain flmindeki Kathy rolüyle ünlü olan Debbie Reynolds, Audrey Hepburn ve Mae West'in kıyafetleri açık artırma ile satışa çıkıyor...

Star Wars senaryosu 106 bin TL, Hepburn’nün elbisesi 450 bin TL

Star Wars’un Prenses Leila’sı olarak hafızalarımıza kazınan Carrie Fisher ve Singin in the Rain flmindeki Kathy rolüyle ünlü olan annesi Debbie Reynolds, trajik bir şekilde hayata veda etti. Reynolds, kızı Fisher’in hayatını kaybetmesinden sonra, felç geçirerek vefat etti. İşte bu Hollywood’un iki ünlü isminin eşyaları yakın bir zamanda açık artırma ile satışa çıkacak. Yıldız Savaşları’nın eşyalarının, Audrey Hepburn ve Mae West’in kıyafetlerinin de olacağı satışta Debbie’nin kapsamlı Hollywood koleksiyonu da yer alacak. Örneğin Debbie Reynolds’un 1952’de Singin in the Rain filminde giydiği lavanta rengi elbisesi 30 bin dolardan artırmaya çıkacak. Star Wars senaryosu ise 106 bin TL ile ilk açılışı yapacak.

Debbie Reynolds'un 1952'de Singin in the Rain filminde giydiği lavanta rengi elbisesi 30 bin dolardan artırmaya çıkacak.

Debbie Reynolds’un 1952’de Singin in the Rain filminde giydiği lavanta rengi elbisesi 30 bin dolardan artırmaya çıkacak.

Audrey Hepburn'nün 1954'te Sabrina filminde giydiği efsaneleşmiş Givenchy imzalı beyaz organze kıyafeti 120 bin dolardan satışa çıkacak...

Audrey Hepburn’nün 1954’te Sabrina filminde giydiği efsaneleşmiş Givenchy imzalı beyaz organze kıyafeti 120 bin dolardan satışa çıkacak…

Ünlü aktirist, komedyen Mae West'in 1937'de giydiği uzun kollu kürklü kadife kıyafet 4 ila 6 bin dolar arasında satışa çıkacak.

Ünlü aktirist, komedyen Mae West’in 1937’de giydiği uzun kollu kürklü kadife kıyafet 4 ila 6 bin dolar arasında satışa çıkacak.

Carry Fisher'ın 1983'te Star Wars filminin çekimlerinde kullandığı sandalye 12 bin dolardan satışa çıkacak.

Carry Fisher’ın 1983’te Star Wars filminin çekimlerinde kullandığı sandalye 12 bin dolardan satışa çıkacak.

Star Wars senaryosu106 bin TL ile ilk açılışı yapacak.

Star Wars senaryosu106 bin TL ile ilk açılışı yapacak.

Carrie Fisher ve annesi Debbie Reynolds

Carrie Fisher ve annesi Debbie Reynolds

Loading...