Buket Aydın kovuldu mu? Aydın’dan açıklama…

Kanal D Haber Başkanı ve Ana Haber spikeri Buket Aydın, kovuldu mu? Kanal D'den herhangi bir açıklama yapılmazken, akşam saatlerinde bir haber sitesine açıklamada bulunan Buket Aydın, izne çıktığını söylerken, görevine devam ettiğini belirtti. Aydın'ın önceki gün de kovulduğuna dair iddialar sosyal medyaya yansımış, Kanal D ise bu iddiaları reddetmişti.

Buket Aydın kovuldu mu? Aydın’dan açıklama…

31 Mart Yerel Seçimleri’nden önce ağırladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara ve İzmir’i alacağız” açıklamasının ardından kahkaha atan ve tepki çeken Kanal D Ana Haber spikeri Buket Aydın’ın kovulduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

GÜVENLİK EŞLİĞİNDE ÇIKARILDI

Medyakoridor’un aktardığına göre; Aydın, kanalın bulunduğu binadan güvenlik eşliğinde dışarı çıkarıldı. Kanal D Ana Haberi Aydın’ın yerine Semiha Şahin sundu. Aydın, göreve bundan tam bir yıl önce başlamıştı.

Buket Aydın'ın Kılıçdaroğlu'na gülüşü gündem oldu İlginizi Çekebilir Buket Aydın'ın Kılıçdaroğlu'na gülüşü gündem oldu

“KOVULMADIM İZNE AYRILDIM”

Aydın'ın geçen günlerde de işten atıldığı iddiası dile getirilmiş ancak kanal tarafından yalanlanmıştı. Bir kez daha sunucunun kanaldan gönderildiği öne sürüldü. Konuyla ilgili olarak İnternethaber'e konuşan Aydın, izne çıktığını söylerken, görevine devam ettiğini belirtti.

Buket Aydın kimdir? Buket Aydın kaç yaşında ve nereli? İlginizi Çekebilir Buket Aydın kimdir? Buket Aydın kaç yaşında ve nereli? Semiha Şahin kimdir, kaç yaşındadır? İlginizi Çekebilir Semiha Şahin kimdir, kaç yaşındadır?