Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Daha fazla orgazm için iç çamaşırı tasarladılar
Daha fazla orgazm için iç çamaşırı tasarladılar
Los Angeles merkezli bir iç çamaşırı firması, oral seks sırasında kadınların kendilerini rahat etmeleri için bir çamaşır tasarladı. Bu çamaşırın, kokuyu engellemesi nedeniyle kadınlardaki kaygıyı yok ederek daha iyi orgazm sağlaması hedefleniyor.
Yaşam 8 Mart 2018 - 16:02

Yapılan bir anketle, kadınların yüzde 80’inin oral seks sırasında koku ve akıntı nedeniyle rahatsız oldukları ve orgazm olmakta zorlandıkları saptandı. Bir iç çamaşırı firması da kadınların bu şikayetlerine yönelik bir çamaşır tasarladı. İç çamaşırının, kokuyu engelleyerek ve sıvı geçirmeyerek kadınları rahat ettirdiği belirtildi.

Tek kullanımlık külotların seks ve orgazm sırasındaki problemleri çözüldüğü de firmanın iddiaları arasında. Firma, bu iç çamaşırının doğal lateksten üretildiğini ve birçok firmadan cinsel sağlık ve tasarım uzmanlarıyla çalışıldığını, gelecekte cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı da koruma sağlayan çamaşır üreteceklerini söylüyor.