Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Önel, İkizler Memo-Can’da boy gösterdi
Deniz Önel, İkizler Memo-Can’da boy gösterdi
İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan dizinin başrollerinde Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik ve Emir Berke Zincidi isimlerini görüyoruz.
Yaşam 7 Aralık 2018 - 10:00

Oyuncu Deniz Önel, dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümündeki performansı ile büyük beğeni topladı. Önel'in sahneleri, sosyal medyada da çok konuşuldu. Önel; “Güzel yorumlarda bulunan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği dizinin başrollerini Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral paylaşıyor. Erol Özlevi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Memo-Can İkizler'in senaryosu ise Ahmet Yurdakul'a ait.

denizonelmemocan-4

DİZİNİN KONUSU

Memo annesi, ninesi ve çok sevdiği dayısı Çilingir Osman'la yaşamaktadır. Memo'nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kâğıt toplar, hurda toplar, mendil satar Memo. Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir mâlikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bu duygusal, komik ve sıcak hikâyede zamanla sırlar ortaya çıkmaya devam edecek.

Son güncelleme: 13:00 - 07.12.2018