Meghan Markle ve Prens Harry, ABD Başkanı Trump görevi bırakırsa Los Angeles’a taşınabileceklerini söyledi

Donald Trump karşıtlığıyla bilinen Meghan Markle ve Prens Harry, ABD Başkanı görevi bırakınca Los Angeles'a taşınmayı planlıyor.

Meghan Markle ve Prens Harry, ABD Başkanı Trump görevi bırakırsa Los Angeles’a taşınabileceklerini söyledi

Prens Harry ve Meghan Markle, kraliyet görevlerini bıraktıklarını açıklamalarının ardından hayatlarını Kuzey Amerika ve İngiltere'de eşit zamanlı olarak geçireceklerini duyurmuştu. Çift, Kanada'da yaşamayı planlasa da aslında hem ev hem iş açısından hedeflerinin ABD'nin Los Angeles kentinde oturmak olduğu öğrenildi.

Reuters

Ne var ki taşınmada bir engel ortaya çıktı. Donald Trump karşıtlığıyla bilinen Meghan Markle, başkan görevdeyken şehre gitmek istemiyor. Daily Mail'in haberine göre, çiftin Los Angeles'ta ev kurma hedefi, ancak Donald Trump'ın başkanlık görevini bırakmasının ardından gerçek olabilecek.

Sussex Dükü Harry eşi Meghan için dil döktü: Karımın işe ihtiyacı var! İlginizi Çekebilir Sussex Dükü Harry eşi Meghan için dil döktü: Karımın işe ihtiyacı var!

Markle, 2016 yılında Trump'ı açıkça eleştirmekten çekinmemiş, “bölücü” ve “kadın düşmanı” olarak adlandırmıştı. Oğlu Archie'yi 6 Mayıs 2019'da dünyaya getiren Sussex Düşesi ayrıca, doğum iznini, Trump'ın başkan seçildikten sonra Birleşik Krallık'a yaptığı ilk resmi ziyaretle aynı zamana denk getirmişti.

Meghan Markle ve Prens Harry'yi nasıl bir hayat bekliyor? İlginizi Çekebilir Meghan Markle ve Prens Harry'yi nasıl bir hayat bekliyor?