Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Thopshop’ın sahibi Philip Green hakkında şok taciz suçlaması
Thopshop’ın sahibi Philip Green hakkında şok taciz suçlaması
Son günlerde Daily Telegraph gazetesinin, mahkeme kararı gereği, isim vermeden yayınlamak zorunda olduğu taciz iddiasında, bahsi geçen kişinin Topshop markasının sahibi Philip Green olduğu ortaya çıktı...
Yaşam 2 Haziran 2019 - 14:40

Daily Telegraph gazetesi günlerdir, mahkeme kararı gereği, isim vermeden bir iş adamının 5 çalışanını taciz ettiği haberini yayınlıyor. İddiaya göre ismi verilmeyen kişi hakkında, 5 çalışanı suç duyurusunda bulunmuş. Konuyla ilgili iddia sahiplerine gizlilik sözleşmesi imzalatıldığı öne sürülüyor.

Kendall Jenner, Cara Delevingne, Philip Green ve Rita Ora. Fotoğraf Green’in kızı Chloe Green Instagram hesabından alınmıştır…

Dün ise İşçi Partisi milletvekili Peter Hain, bahsi geçen kişinin Arcadia Group’un başkanı Sör Philip Green olduğunu açıkladı. Parlamentoda bir konuşma yapan Hain, “Birden fazla kez cinsel tacize maruz kalan ve iş adamının gücünü kullanarak susturduğu bir mağdurla iletişim kurduktan sonra, bu durumu açıklamak benim görevim. Kamuoyunu yakından ilgilendiren taciz iddialarının odağındaki isim Philip Green” ifadelerini kullandı.

Kate Moss ve Philip Green

İsmi açıklanan kadınlardan biri de 3 çocuk annesi pilates hocası Katie Surrioge. 37 yaşındaki hamile pilates hocası Green’in 2016 ve 2018’de Arizona’daki dersler sırasında kendisini taciz ettiğini öne sürdü.

Chloe Green ve babası Philip Green

İddialar kanıtlanırsa Green, hakkındaki suçlamaların her biri için 30 gün hapis ve 500 dolar para cezasına çarptırılabilecek. İlk dava ise 19 Haziran’da Arizona’da görülecek. Ne var ki yapılan bir açıklamaya göre Green duruşmaya katılmayacak ve avukatı kendisini temsil edecek.

Philip Green ve eşi Tina Green