Tom Cruise ve Katie Holmes’un kızları Suri şarkıcı mı oluyor?

Ünlü aktris Katie Holmes, yazdığı, yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Alone Together" filminde kızı Suri'nin de yer aldığını doğruladı.

Tom Cruise ve Katie Holmes’un kızları Suri şarkıcı mı oluyor?

43 yaşındaki ABD’li oyuncu Katie Holmes, Jim Sturgess ile başrolleri paylaştığı yeni filmi “Alone Together”da, Tom Cruise ile olan evliliğinden doğan kızı Suri’ye yer verdi.

People’da yer alan habere göre, 16 yaşındaki Suri Cruise, filmin açılış jeneriğinde “Blue Moon” şarkısını söyledi.

Kızıyla gurur duyan Holmes, “Çok, çok yetenekli. Yapacağını söyledi ve kaydetti ve ben de işini yapmasına izin verdim. Genel olarak yönetme şeklim bu: ‘Bence hepimizin istediği bu: Git kendi işini yap’ gibi” dedi.

Tom Cruise, Katie Holmes…

BAŞKA PROJELERİ DE VAR

Suri’nin dahil olduğu tek proje bu değil. Holmes, Kathleen Tessaro’nun 2016’nın çok satan romanından uyarlanan dönem dramasına atıfta bulunarak, “Geçen sonbaharda yaptığımız film olan ‘Rare Objects’te de şarkı söyledi” diyor.

Bununla birlikte Suri’nin şarkıcılık kariyerine başlamadığını belirten Holmes, “Bütün bunlar dışında sadece liseye giden 16 yaşında bir çocuk” ifadesini kullandı.

 

Ünlü oyuncular Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızları Suri Cruise köpeğiyle görüntülendi İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncular Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızları Suri Cruise köpeğiyle görüntülendi Tom Cruise'lu 'Top Gun: Maverick' rekora doymuyor İlginizi Çekebilir Tom Cruise'lu 'Top Gun: Maverick' rekora doymuyor 50 yaşındaki güzel oyuncu Jennifer Garner güzellik sırlarını paylaştı İlginizi Çekebilir 50 yaşındaki güzel oyuncu Jennifer Garner güzellik sırlarını paylaştı

 

Loading...