Yunuslar müsilaja rağmen boğaza akın etti

Bir süredir devam eden deniz salyası nedeniyle ortadan kaybolan yunus sürüleri bugün tekrar görüldü. Yunusların dansı Marmara’nın eski günlerini akıllara getirdi.

Son aylarda Marmara Denizi'ni kaplayan müsilajın oluşturduğu tahribat sürerken yunuslar İstanbullular’a hoş bir sürpriz yaptı.

İstanbul Boğazı'nda yer yer oluşan deniz salyalarına rağmen yunusların dansı Marmara'nın eski günlerini hatırlattı. Vatandaşlar da sahilden bu anları şaşkınlıkla izledi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Marmara'da bir süredir devam eden deniz salyası nedeniyle ortadan kaybolan yunus sürülerinin bugün tekrardan görülmesi izleyenlerin yüzünü gülümsetti. Yunusların akrobatik hareketleri renkli görüntülere sahne oldu. Su yüzüne çıkıp dans eden yunuslar, bir süre sonra gözden kayboldu. (İHA)

Yunus sürüsü İstanbul Boğazı'na akın etti İlginizi Çekebilir Yunus sürüsü İstanbul Boğazı'na akın etti Bodrum'da sahile vuran ölü yunus tedirgin etti İlginizi Çekebilir Bodrum'da sahile vuran ölü yunus tedirgin etti 80 yunus kıyıya vurdu İlginizi Çekebilir 80 yunus kıyıya vurdu