Sözcü Plus Giriş

EURO 2020’ye veda eden A Milli Takım’a tepki büyük: ‘Bizim ruhsuzlar’

EURO 2020 A Grubu'nda oynadığı üç maçı da kaybeden ve sadece 1 gol atabilen A Milli Futbol Takımı, kamuoyunun büyük tepkisini çekti.

Güncellenme: 22:37, 20/06/2021
EURO 2020’ye veda eden A Milli Takım’a tepki büyük: ‘Bizim ruhsuzlar’

EURO 2020’ye büyük hayallerle katılan ancak, A Grubu’nda oynadığı üç maçı da kaybederek eksi averajla tamamlayan A Milli Futbol Takımımız, İsviçre karşısında alınan 3-1’lik yenilgiyle bardağı taşırdı.

İlk maçta İtalya’ya 3-0 yenilen ay-yıldızlılar, ikinci maçta da Galler’e 2-1 mağlup oldu. İsviçre karşısında son umudunu kullanmak isteyen Türkiye, 3-1’lik yenilgiyle turnuva tarihinin en kötü sonuçlarından birini elde etti.

İlginizi ÇekebilirA Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten 'istifa' açıklamasıA Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten 'istifa' açıklaması

‘Bizim çocuklar’ unvanıyla turnuvaya katılan ay-yıldızlıların oynadığı futbol herkesin tepkisini çekerken, sosyal medyada “#BizimRuhsuzlar” etiketine binlerce yorum yapıldı. Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcuların oynadığı oyun eleştirilerin çoğunu oluştururken, Mert Müldür’ün mücadelesi ise tebrik edildi.

İşte sosyal medyada yapılan bazı yorumlar:

Yayınlanma Tarihi:22:29,