EURO 2020’ye veda eden A Milli Takım’a tepki büyük: ‘Bizim ruhsuzlar’

EURO 2020 A Grubu'nda oynadığı üç maçı da kaybeden ve sadece 1 gol atabilen A Milli Futbol Takımı, kamuoyunun büyük tepkisini çekti.

EURO 2020’ye veda eden A Milli Takım’a tepki büyük: ‘Bizim ruhsuzlar’

EURO 2020’ye büyük hayallerle katılan ancak, A Grubu’nda oynadığı üç maçı da kaybederek eksi averajla tamamlayan A Milli Futbol Takımımız, İsviçre karşısında alınan 3-1’lik yenilgiyle bardağı taşırdı.

İlk maçta İtalya’ya 3-0 yenilen ay-yıldızlılar, ikinci maçta da Galler’e 2-1 mağlup oldu. İsviçre karşısında son umudunu kullanmak isteyen Türkiye, 3-1’lik yenilgiyle turnuva tarihinin en kötü sonuçlarından birini elde etti.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten 'istifa' açıklaması İlginizi Çekebilir A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten 'istifa' açıklaması

‘Bizim çocuklar’ unvanıyla turnuvaya katılan ay-yıldızlıların oynadığı futbol herkesin tepkisini çekerken, sosyal medyada “#BizimRuhsuzlar” etiketine binlerce yorum yapıldı. Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcuların oynadığı oyun eleştirilerin çoğunu oluştururken, Mert Müldür’ün mücadelesi ise tebrik edildi.

İşte sosyal medyada yapılan bazı yorumlar:

Loading...