Sözcü Plus Giriş

Galatasaray’a bir iyi, bir de kötü haber!

Süper Lig 41. haftasında Denizlispor ile karşılaşacak olan Galatasaray'a bir iyi, bir de kötü haber geldi. Karantina süresi tamamlanan Etebo'nun ve Beşiktaş maçında sakatlanan Mostafa Mohamed'in son durumu belli oldu.

Güncellenme: 20:42, 09/05/2021
Galatasaray’a bir iyi, bir de kötü haber!

Galatasaray, Süper Ligin 41’inci haftasında Yukatel Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesislerindeki antrenmanda dün akşam oynanan lig maçında tam süre alan oyuncular günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı. Diğer oyuncular ise ısınma hareketleri ile antrenmana başladı. Daha sonra pas çalışması yapıldı. Antrenmanın ana bölümünde dar alanda dayanıklılığa yönelik çift kale oyun oynandı. İdman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

ETEBO TAKIMLA ÇALIŞTI, MOHAMED…

Bu arada karantina süresi tamamlanan ve 10. gün testinde negatif sonuca ulaşılan Peter Etebo, antrenmanda takımla birlikte çalıştı.  Beşiktaş maçında sakatlanan ve yapılan tetkikleri sonucu sol ayak bileğinde darbeye bağlı yumuşak doku ve kemik ödemi tespit edilen Mostafa Mohamed’in tedavisine başlandı.

Galatasaray, Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 14.30da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla tamamladıktan sonra saat 17.30da özel uçakla Denizliye hareket ederek mücadele öncesi bu kentte kampa girecek.

İlginizi ÇekebilirBeşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Süper Lig'de nasıl şampiyon olur? İşte ihtimallerBeşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Süper Lig'de nasıl şampiyon olur? İşte ihtimaller