Galatasaray’da üç imza birden

Galatasaray, iç transferde üç futbolu ile yeni sözleşme imzalandığını açıkladı.

Galatasaray’da üç imza birden

İç transfer çalışmalarına erken başlayan Galatasaray, Taylan Antalyalı, Christian Luyindama ve İsmail Çipe ile yeni sözleşme imzaladı.

Taylan Antalyalı 4 yıllık, Luyindama ise 2 yıllık yeni sözleşmelere imza attı. Taylan Antalyalı’nın sözleşmesi 2023 yılında, Luyindama’nın sözleşmesi ise sezon sonunda bitiyordu.

Ayrıca kaleci İsmail Çipe ile de 1 yıllık yeni sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Galatasaray Kulübü’nden konu ile ilgili olarak şu açıklamalar yapıldı:

“Profesyonel futbolcumuz Taylan Antalyalı ile 2025-2026 sezonu sonunda dek geçerli yeni sözleşme imzalanmıştır.

Profesyonel futbolcumuz Christian Luyindama Nekadio ile 2023-2024 sezonu sonunda dek geçerli yeni sözleşme imzalanmıştır.

Profesyonel futbolcumuz İsmail Çipe ile 2022-2023 sezonu sonuna dek geçerli yeni sözleşme imzalanmıştır.”

LUYINDAMA 8 MİLYON EURO’YA GELMİŞTİ

Galatasaray’ın 2019 Ocak ayında 3 milyon Euro’ya kiraladığı ardından da 5 milyon Euro bonservis bedeli ile toplan 8 milyon Euro bedel karşılığında kadrosuna kattığı Luyindama, sarı-kırmızı forma ile 75 maça çıktı. 27 yaşındaki futbolcu, bu maçlarda 5 gol atarken, 2 de asist yaptı.

BB Erzurumspor ile sözleşmesi sona erdikten sonra 2019 yılında Galatasaray’a imza atan Taylan Antalyalı ise 76 kez terlettiği sarı-kırmızılı forma altında 2 gol, 8 asistlik bir performans sergiledi.

Galatasaray'da Marcao çılgınlığı! Herkes onu konuşuyor... İlginizi Çekebilir Galatasaray'da Marcao çılgınlığı! Herkes onu konuşuyor...
Loading...