Sergen Yalçın’ın son hali görenleri şaşırttı

Beşiktaş ile yollarını ayırdıktan sonra takım çalıştırmayan, gözlerden uzak bir yaşam süren teknik direktör Sergen Yalçın'ın fazla kilolarından kurtulduğu ve gençleştiği görüldü.

Sergen Yalçın’ın son hali görenleri şaşırttı

Beşiktaş ile şampiyonluk yaşadıktan sonra yolların ayrıldığı efsane isim Sergen Yalçın’ın son hali dikkat çekti. Siyah beyazlılara veda ettikten sonra takım çalıştırmayan ve gözlerden uzak bir hayat yaşayan teknik direktör Yalçın’ın bir mekanda paylaşılan fotoğrafında oldukça değişime uğradığı görüldü.

49 yaşındaki teknik adamın yakın arkadaşı olan şarkıcı Murat Dalkılıç, aralarında Sergen Yalçın’ın da bulunduğu arkadaş grubuyla bir fotoğraf paylaştı. Dalkılıç, söz konusu paylaşımda, “Şimdi biraz eğleniriz…” ifadelerini kullandı.

FİT BİR GÖRÜNTÜYE KAVUŞTU

Bir süredir ortalıklarda görünmeyen Sergen Yalçın’ın fazla kilolarından kurtulup oldukça fit bir görüntüye kavuştuğu ve gençleştiği göze çarptı. Yeni sezon öncesi tatilini arkadaş grubuyla sürdüren Sergen Yalçın’ın yorumculuğa geri döndüğü açıklanmıştı.

Siyah-beyazlı takımla hem lig şampiyonluğu hem de Türkiye Kupası’nı kazanan Yalçın, yeni sezonda başarılı sonuçlar alamayınca takımdan ayrılmıştı. Bu ayrılığın ardından sessizliğini koruyan Sergen Yalçın eski mesleğine yani yorumculuğa geri döndü. Sergen Yalçın, Youtube’da yayın yapan Kafa TV’de yorumculuk yapacak.

Sergen Yalçın'ın yeni adresi şaşırttı! İlginizi Çekebilir Sergen Yalçın'ın yeni adresi şaşırttı!
Loading...