Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tepeden topuz sezona damgasını vuracak
Tepeden topuz sezona damgasını vuracak
Uzun yıllardır en sevdiğimiz saç modellerinden olan tepeden toplanan topuzlar, yaz aylarında sıkça karşımıza çıktı. Sonbahar-Kış sezonunda da popülerliğini devam ettirecek olan stil, Hollywood ünlüleri tarafından da tercih ediliyor...
Hale Ceylan BARLAS
Güzellik 6 Eylül 2017 - 15:37

Her kadının kurtarıcısı olan tepeden yapılan topuzlar 2017 yazına hızlı bir giriş yaptı ve bu etki önümüzdeki dönem de devam edecek. Yaz aylarında ‘Koreli Topuzu’ olarak lanse edilen model, Hollywood ünlülerinin de kıskacında. Özel davetlerden çok günlük hayatta karşımıza çıkan bu stil, bir bakıma kadınların kurtarıcısı oldu… Sıcaklardan korunmanın hatta ensenizin terlemesini de önleyen modeli ister işte, ister bir davete giderken, ister tatilde rahatça kullanabilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan tepe topuzlar, özellikle önümüzdeki sezon bir jean, bir basic tişört, biker bot ve oversized bir kabanla kombinlenebilir. Ayrıca saça şekil vermek için de öyle çok uğraşmanıza gerek yok. Toplayın gitsin!
alessandra-ambrosio bella-hadid halle-berry jennifer-lopez kate-hudson kendall kendall-jenner kylie-jenneralesha-dixon

Etiketler