Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Efsaneler İstanbul’da buluşuyor
Efsaneler İstanbul’da buluşuyor
Efsane hiphop yıldızı Grandmaster Flash dünyanın en ateşli breakdance yarışması Burn Battle School için İstanbul’a geliyor
Kültür Sanat 19 Ekim 2016 - 14:59

Türkiye'nin en büyük hiphop etkinliği olan ve heyecan verici kapışmaların gerçekleşeceği Burn Battle School 22 Ekim Cumartesi VW Arena'da yapılacak. Hiphop ve rap'in yaşayan efsanesi Grandmaster Flash, Ceza ve Sansar Salvo gibi isimlerin de sahne alacağı bu muhteşem hip-hop buluşması çok konuşulacak.

hip-hop-ic

İSTANBUL’DA İLK KEZ GERÇEKLEŞECEK

2012 yılından beri dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen Burn Battle School, 22 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da yapılacak. MC'leri, DJ'leri ve graffiti sanatçılarıyla dünya standardında bir B-Boy yarışması olan etkinlik düzenlendiği ilk günden bu yana binlerce hip-hop tutkununu ve efsanevi dansçıları bir araya getiriyor. İstanbul'da ilk kez gerçekleşecek olan etkinlikte Türkiye'nin en iyi 16 bboy grubu danslarıyla birbirine meydan okuyacak.

Son güncelleme: 15:00 - 19.10.2016