Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Babam öldürülmedi, intihar etti”
“Babam öldürülmedi, intihar etti”
Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın oğlundan inanılmaz itiraf...
Kültür Sanat 30 Kasım 2016 - 16:10

Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını anlatan ‘”Narcos” adlı dizinin ikinci sezonunun sona ermesinin ardından inanılmaz bir itiraf geldi. Escobar'ın oğlu, babasının sonunu anlatan sahneye “intihar” itirafıyla itiraz etti.

escobar

Dizinin son bölümünde Pablo Escobar, kaçak olarak kaldığı evde polis baskınına uğradığını anlayınca kaçmış ve çatıda polis tarafından öldürülmüştü.

escobar2

SAHTE OTOPSİ RAPORU İDDİASI!

Babasının hayatını anlatan yeni çıkardığı kitabı ‘Pablo Escobar Red Handed: What My Father Never Told Me' için röportaj veren Sebastian Marroquin, babasının Kolombiya polisi tarafından öldürüldüğü iddiasını yalanlayarak yetkilileri sahte otopsi raporu yayınlamakla suçladı. Sebastian Marroquin, ABD hükümetinin Escobar’dan kokain satın aldığı ve Escobar'ın uyuşturucu imparatorluğunu komünizme karşı savaşı finanse etmek için kullandığı konusunda dikkat çeken iddialarda bulundu.

escobar1

ÖZÜR DİLEDİ

Adını Juan Pablo Escobar olarak değiştiren Sebastian Marroquin, babasının esir olmaktan kaçınmak için her zaman kendini kafasından vurmayı planladığını söyledi. Babasının mirasından uzak durmaya çalışan Marroquini babasının emriyle gerçekleştirilen ‘El Patron del Mal’ olarak bilinen suikaste kurban giden kurbanların çocuklarından da özür diledi.