Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılın ilk açıkhava festivalinin yıldızları belli oldu
Yılın ilk açıkhava festivalinin yıldızları belli oldu
15 Mayıs 2016 Pazar günü gerçekleşecek festivalin yıldızları da açıklandı.
Kültür Sanat 17 Şubat 2016 - 15:27

Geçtiğimiz sene 8 bin'in üzerinde festivalcinin katılımıyla ilki gerçekleşen, %100 Music Presents: Parkfest, bu yıl da şehrin ilk açık hava festivali olacak.  Nea ve Vera Müzik organizasyonuyla 15 Mayıs 2016  Pazar günü gerçekleşecek festivalin yıldızları da açıklandı.

Parkfest Foto: Bülten

Amerika’lı rapçi ve söz yazarı, son yılların en sansasyonel isimlerinden Azaelia Banks, İsrailli müzisyen Riff Cohen ve son günlerin favori Fransız şarkıcısı Jain’in sahne alacağı Parkfest, yine çok konuşulacak bir line up ile gelenekselleşme yolunda sağlam bir adım daha atıyor. DJ/Prodüktör Veyasin’in heyecan verici ve büyük ilgi toplayan seti Hey Douglas'ın özel şovunun yanısıra özgün retro pop tarzıyla Gökçe Kılınçer de ilk albümünün takibinde ilk festival deneyimiyle %100 Music Presents: Parkfest'te  sahne alıyor olacak.

ŞEHRİN İÇİNDE BİR MÜZİK FESTİVALİNDEN ÇOK DAHA FAZLASI
Güne yayılacak sanat, tasarım, atölye çalışmalarından oluşacak içeriği ve butik dükkanların yer alacağı   özel tasarlanan yeme-içme pazarıyla   deneyim  alanına dönüşerek bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunacak festival, bugüne kadar alışılagelmiş standartların bir adım daha ötesinde olmayı ve kesintisiz eğlenceyi vaad ediyor.