Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Önbayraktar’dan yeni albüm
Emre Önbayraktar’dan yeni albüm
“Varlığın Yokluğunda” isimli yeni albümüyle müzik piyasasına dönen Emre Önbayraktar, “Herkes Kafayı Yemiş” şarkısına klip çekti.
Magazin 12 Kasım 2016 - 16:20

Rock müziğe yeni bir soluk getiren Emre Önbayraktar, bir kez daha ilgi odağı oldu. Ada Müzik etiketiyle piyasaya çıkan albüm, 11 şarkısıyla da adından söz ettirdi. Önbayraktar, bu şarkıların arasında önceleri çeşitli grup ve müzisyenler tarafından farklı şekillerde icra edilen, bestesi Kaptanzade Ali Rıza Bey'e güftesi Ömer Bedrettin Uşaklı'ya ait olan “Denizde Akşam” adındaki çok eski bir Türk Müziği bestesini ‘blues' kalıplarına uygun olarak düzenleyerek bir ilke imza atmıştı.

emreonbayraktar

Albümün en önemli özelliklerinden biri de, başarılı sanatçının, Cemal Süreya'ya ait olan “Sana Giden Yollar Kapalı” adındaki çok sevilen şiirini bestelenmiş olarak dinleyicilere sunuyor olması. Bunların yanında “Mesafeler” adındaki şarkısında Birsen Tezer ile yaptığı düet, bu albümdeki en güzel sürpriz…

Son güncelleme: 18:02 - 13.11.2016
Etiketler