Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse’nin Deliha göbeği ortaya çıktı
Gupse’nin Deliha göbeği ortaya çıktı
Deliha filminin devamı için kollarını sıvayan Gupse Özay, filmindeki forma kavuşmak adına kilo aldı.
Magazin 8 Eylül 2017 - 08:03

Oyuncu Barış Arduç’la evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki sürdüren Gupse Özay, iş hayatında da başarılı işlere imza atıyor. Senaryosunu kaleme alıp başrolünde oynadığı filmlerle sektörde kalıcı olacağının mesajlarını veren Gupse Özay, şimdilerde onun geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan Deliha filminin ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Film için hazırlıklara başlayan Özay rolün hakkını verebilmek adına kilo da aldı. Sosyal medya hesabından yeni halinin fotoğrafını paylaşan Özay bu kareyi; “Benim canım Deliha göbeğim… Hey maşallah” notuyla paylaştı.

HAYRANLARI İKİYE BÖLÜNDÜ

Kısa bir süre öncesine kadar ilk filmdeki kilolarını atmaya çalışan ve bunda da başarılı olan Özay’ın yeniden kilo aldığını gören hayranları bir yandan işine böylesine bağlı olduğu için Gupse’yi tebrik ederken bir yandan da bu kadar hızlı kilo alıp vermenin yaratacağı sağlık sorunlarına gönderme yaptı.

gupse-ic2
Son güncelleme: 08:05 - 08.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.