Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hande Ataizi yaptığı paylaşımla Cem Yılmaz’a övgüler yağdırdı
Hande Ataizi yaptığı paylaşımla Cem Yılmaz’a övgüler yağdırdı
Hande Ataizi yaptığı paylaşımda Cem Yılmaz için övgü dolu ifadeler kullandı.
Magazin 1 Haziran 2016 - 07:55

Şimdilerde ‘Baba ve Piç’ adlı tiyatro oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkan Hande Ataizi, 2012 yılında Benjamin Harvey ile Şile’de yapılan bir kır düğünü ile evlenmişti. Bu evlilikten Leon Aslan adında bir de oğlu olan Hande Ataizi hakkında zaman zaman eşinden ayrılacak haberleri çıksa da magazin dünyası içerisinde örnek olarak gösterilecek bir evlilik sürdürüyor.

hande-ataizi

Gözlerden uzakta sakin bir beraberlik yaşayan Hande Ataizi, nadir olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cem Yılmaz’a duyduğu hayranlığı ve sevgiyi göstermiş oldu. Ancak Ataizi bu hayranlığını gösterirken kullandığı ifadelerle eşi Benjamin’i adeta ikinci plana itti. Kocasının ve Cem Yılmaz’ın birlikte çekilmiş bir fotoğrafını: “Bu resmi koymadan edemedim ikinizde çok güzelsiniz. Cem’i tek geçerim bu sektörde tektir,zekadır ,kraldır” notuyla paylaşınca takipçileri tarafından “Keşke biraz da kocan için iyi bir şeyler yazsaydın” şeklinde eleştirildi.