Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Harun Kolçak, rahatsızlığının ardından ilk kez canlı yayında…
Harun Kolçak, rahatsızlığının ardından ilk kez canlı yayında…
Harun Kolçak, rahatsızlığının ardından ilk kez canlı yayına çıktı.
Magazin 25 Ekim 2016 - 12:58

Geride bıraktığımız aylarda prostat kanseri nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve uzun süre tedavi gören Harun Kolçak, Renkli Sayfalar programının canlı yayın konuğu oldu. Tedavi sürecinde yaşadıkları ve sonrasında neler planladığından bahseden Kolçak, özel hayatına dair de samimi açıklamalarda bulundu. Uzun süre hastanede yatan ünlü şarkıcı, bu süreçte çok insanı hayatından çıkardığı söyledi.

KİMSEYE KIZGIN DEĞİLİM
Hiç pişmanlığın oldu mu şeklinde soru sorulduğunda; ‘Her insan gibi pişmanlıklarım oldu. Çok yıpratmışım kendimi. Özellikle geçmişteki hiçbir şeye kırgımlığım kalmadı. Şu an kimseye kırgım, kızgın değilim. Üzüldükçe kendime zarar veriyorum. Artık hiç kimseyle bir sorunum yok.’ dedi.

harun1

 3 AYDA 13 AMELİYAT
1,5 ay boyunca serumla yaşayan Harun Kolçak, 3 ay içinde 13 ameliyat olduğunu ve 20 kilo verdiğini söyledi.

Harun Kolçak’a hayranlarından gelen sorulardan biri de Sezen Aksu’nun ziyaret edip etmediği yönündeydi. Kolçak;  Sezen ile taburcu olduktan sonra konuştuk. Ben hastanedeyken o da babası için İzmir’deydi… Hastaneyi aramış çok.  Hala daha görüşüyoruz, telefonlaşıyoruz.

ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK ÖZLEDİM
Hastanede kaldığı günlerde ziyaretine gelmeyen, vefasız insan olduğunu farkettin mi sorusuna ise; ‘Oldu ama kafaya takmıyorum artık. Eskiden olsaydı takardım. Her şerde bir hayır vardır. Onlarla vakit kaybetmek istemiyorum.’ diyerek sözlerine; ‘Daha ne kadar bu dünyada kalacağımızı bilmiyoruz, yapmak istediğim çok şey var. İnsanlara mikrofon uzatıp, şarkı  söylemeyi çok özledim. Çok bestem var. Çok şarkı sözü birikti. İlham kaynağım yaşadıklarım.’ dedi.

‘HARUN’U ÖYLE GÖRMEK İSTEMİYORUM’
Ünlü şarkıcı, hastanedeyken babasıyla görüşüp görüşmediği sorusuna, ‘Özel arabayla aldırmayı teklif etmişler ama ‘Harun’u öyle görmek istemiyorum’ demiş. Ben de çok anladım onu. Kadınlar daha güçlü.  Kadınlar önce gittikleri zaman erkekler daha çabuk yıkılıyorlar. Babamla tefonla her gün görüşüyoruz’ şeklinde yanıt verdi.

isin

‘YOĞUN BAKIMDA HEP ŞARKI SÖYLEDİM’
Hastanede Harun Kolçak’ı yalnız bırakmayan Işın Karaca’da canlı yayına bağlanarak; ‘Televizyonda bir çıtır var. Allah’a şükürler olsun bugünleri görmek nasip oldu. Bu sadece Harun’un değil, hepimizin sınavı oldu. Olağanüstü görünüyor, enerji fışkırıyor. Ben ona yoğun bakımda hep şarkı söyledim, ‘bile bile’ şarkısını okudum. Allah’a şükürler olsun bugün karşımızda. Normal bir insanın yaşayacağı şey değil Harun’un yaşadıkları. Bugüne kadar kendine gerçekten iyi bakmış ve psikolojik olarak gerçekten yaşamak istemiş. İnanılmaz bir yaşam savaşı ile sarıldı hayata.’ dedi.

Son olarak şu an ki sağlık durumunun nasıl olduğu sorulan Harun Kolçak; ‘Yendim bitti demek bana yanlış geliyor. O hücreler hep bedende saldırıya hazırlar. Kendine iyi bakmak lazım. Şu an kan değerlerim çok yüksek. Her şey yolunda’ dedi

Son güncelleme: 14:41 - 25.10.2016