Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdil Fırat ve Engin Öztürk’ü barıştıran doğum günü
İdil Fırat ve Engin Öztürk’ü barıştıran doğum günü
Uzun süredir birlikte görüntülenmeyen, İdil Fırat ve Engin Öztürk'ün yeniden bir araya geldiği haberi 30 yaşına giren Engin Öztürk'ün doğum gününde doğrulandı.
Magazin 29 Eylül 2016 - 09:20

Bir buçuk yıllık ilişkilerini geçtiğimiz ay noktalayan ikili, bir süre önce de İtalya’da gözlerden uzak tatil yaparak sorunlarını baş başa verip aşmaya çalışmıştı. Yakın dostlarıyla sevgilisinin doğum günü için sürpriz bir parti organize eden İdil Fırat, önceki akşam aşkı Engin Öztürk’e güzel bir jest yaptı. Emirgan’daki ‘Gizli Kalsın’ adlı mekanda düzenlenen partiye tüm ortak arkadaşlarını davet eden İdil Fırat, Eskişehir doğumlu ve fanatik Eskişehirspor taraftarı olan sevgilisine özel bir pasta yaptırdı.

engin-ozturk-ic

ROMANTİK ANLAR…

Eskişehirspor’un renkleri olan siyah ve kırmızının hakim olduğu pastada takımın amblemine de yer verildi. Ünlü oyuncu, ‘İyi ki doğdun, seni çok seviyoruz’ yazan pastayı görünce sevgilisini öpücüklere boğdu. İdil Fırat’la Engin Öztürk’ün ilerleyen saatlere dek doyasıya eğlendiği ve romantik anlar yaşadığı da konuşulanlar arasında….

engin-ozturk