Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul gecelerinde aşk trafiği
İstanbul gecelerinde aşk trafiği
İstanbul gecelerinde ünlülerin aşk trafiği oldukça hızlıydı
Mustafa DERYAHAN
Magazin 22 Ekim 2016 - 01:45

1- İş ilişkisi aşka mı dönüştü

Yaklaşık 22 yıldır yönetmen Orhan Oğuz’la büyük aşk yaşayan Nilüfer Açıkalın, önceki gece müzisyen Jehat Hekimoğlu'yla el ele Cihangir sokaklarında dolaşırken objektifimize yansıdı. Birlikte sahne programı da yapan ikilinin samimi halleri dikkat çekti. Fotoğraflarının çekildiğini fark eden Hekimoğlu sinirlenirken, Açıkalın, “Tamam hayatım sinirlenme” diyerek başarılı müzisyeni sakinleştirdi.

11

2- İlk buluşmada yakalandılar

Sevilen dizi ‘Hayat Şarkısı'nın oyuncusu Olgun Toker, geçtiğimiz gece Cihangir'de bir mekanda  ‘Aşk Laftan Anlamaz' dizisinin güzel oyuncusu Merve Çağıran ile görüntülendi. Çift, “İlk buluşmamızda yakalandık” diyerek kahkahalar attı.

9

3- Taktik işe yaramadı

Yeşim Salkım'ın eski eşi Hakan Eratik önceki gün bir gece kulübünde yeni kız arkadaşıyla eğlendi. Gecenin sonunda dışarıda gazetecileri gören Eratik, koşar adım bir taksiye bindi. Oyuncu, mekanın önünden geçerken kız arkadaşıyla aynı kareye girmekten kurtulamadı. Genç kadın başka bir taksiyle Eratik'i takip etti.

6