Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdı
Kanal D, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdı
'Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sunucu Okan Bayülgen'in 'Diriliş Ertuğrul' ekibiyle alaycı konuşması sonrası Kanal D ünlü isim ile yollarını ayırmaya karar verdi.
Magazin 25 Kasım 2016 - 12:43

Altın Kelebek’te TRT’de yayımlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ekibinin ödülünü almasının ardından konuşma yapamaması ve Bayülgen’in sahnedeki açıklamaları krize dönüşmüştü.

‘Diriliş’ dizisi oyuncuları da aldıkları ödülü iade etmişti. Yaşananlara Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermiş, Okan Bayülgen’i ima ederek, “Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” ifadelerini kullanmıştı.

Bayülgen ise özür dileyerek “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” demişti.

Odatv’nin edindiği bilgilere göre ise, Okan Bayülgen’in yaklaşık 10 gün önce Kanal D’de başlaması gereken programı iptal edildi. Bu kararla birlikte Kanal D’nin, Bayülgen ile yollarını ayırdığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERErdoğan'dan Diriliş Ertuğrul yorumu ve Okan Bayülgen'e tepkiErdoğan’dan Diriliş Ertuğrul yorumu ve Okan Bayülgen’e tepki

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

Son güncelleme: 12:55 - 25.11.2016