Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Sabuncu kimdir, kaç yaşında? (Cem Yılmaz’ın sevgilisi hamile mi?)
Özge Sabuncu kimdir, kaç yaşında? (Cem Yılmaz’ın sevgilisi hamile mi?)
Özge Sabuncu kimdir, hamile mi? Cem Yılmaz'ın birkaç hafta önce ilişki yaşamaya başladığı Özge Sabuncu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Magazin dünyasını karıştıran Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddiası ile ilgili detayları sizler için derledik. Peki Özge Sabuncu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Magazin 7 Eylül 2017 - 14:48

Birkaç hafta önce Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen ve sevgili oldukları ortaya çıkan Cem Yılmaz – Özge Sabuncu çiftinden bir son dakika haberi geldi. İddialara göre Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi Özge Sabuncu hamile! İşte iddiaların perde arkası ve Özge Sabuncu kimdir sorusunun cevabı…

BODRUMDA TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYORLAR

Geceyi komedyenin Mandarin sitesindeki evinde geçiren sevgililer Cem Yılmaz ve Özge Sabuncu, beachte baş başa yemek yedi.

cem-yilmaz-sabuncu-ic

Daha sonra Cennet Koyu'da bağlı tekneye gelen ikili manzaraya karşı şarap keyfi yaptı.

cem-yilmaz-sabuncu-ic-2

Gazetecilerin görüntü almasından rahatsız olan Yılmaz, ” Jandarmaya mı verelim. Evinize gidin. Yoksa gelin evin içine girin ” diyerek tepki gösterdi.

ÖZGE SABUNCU KİMDİR?

198O yılında İstanbul’da doğan Özge Sabuncu, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Dünyaca ünlü bir markanın ürün müdürlüğünü yapan Sabuncu, kendisinden 7 yaş büyük olan Cem Yılmaz’la fırtınalı bir aşk yaşıyor.

cemyilmazz2

ÖZGE SABUNCU HAMİLE Mİ?

Star TV ekranlarının magazin programı Duymayan Kalmasın’da ortaya çıkan bir iddiaya göre ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, sevgilisi Özge Sabuncu hamile kaldı!

2. KEZ BABA MI OLACAK?

Cem Yılmaz’ın esi eşi Ahu Yağtu’dan bir oğlu vardı. Yılmaz’ın Özge Sabuncu’dan ikinci kez mutlu haberi aldığı söylendi.

“YATAKTA ÇOK İYİYDİK”

Daha önce de Cem Yılmaz’la birlikte olan Özge Sabuncu, ünlü komedyenin instagram hesabına yapılan bir yoruma kızmış ve “Yatakta kopuyorduk, zavallı.” mesajını yazmıştı.

Son güncelleme: 12:17 - 02.10.2017