Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şarkıcı Gülay’dan çarpıcı itiraf
Şarkıcı Gülay’dan çarpıcı itiraf
90’ları kasıp kavuran Gülay’, Emel Müftüoğlu'nun sunduğu “360 Derece Emel’ce” programında çarpıcı itiraflarda bulundu.
Magazin 23 Ekim 2016 - 11:06

Asıl mesleği diş teknisyenliği olan şarkıcı Gülay, uzun süren sessizliğini Emel Müftüoğlu'na bozdu. “Kendime ve arkadaşlarımın dişlerini tedavi ediyorum. En son 2000 senesine kadar tam anlamıyla diş tedavisi yaptım.“ dedi.  Para benim için araç diyen Gülay, öyle olmasa popüler kültüre hizmet ederdim. 95 yılında cesaretin var mı aşka şarkısı ile müzik dünyasını kasıp kavuran Gülay, ‘Şanslıydık biz. Şu an yeni çıkan arkadaşlarıma Allah yardım etsin’ dedi.

1424072361325
Gülay, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı sevgilisinin geri dönmesini engellemek için cezaevindeki bir hayranıyla evlendiğini açıkladı.
“Cezaevindeki bir mahkum ile evlilik yaptım. Bir aşk vakası bu. Çok aşıktım birine. Ama birlikte olmamamız gerekiyordu. Sonu belliydi. Çok sevmeme rağmen ayrılmamız gerekiyordu. Bir daha bana dönmemesi için biriyle olmam gerekiyordu. Başka biriyle de olamayacağına göre en ideal aday cezaevinden biriyle olaibilirdi. Bana hayran olan biriyle evlendim. Tamamen formalite evliliğiydi.” dedi.

Son güncelleme: 11:08 - 23.10.2016