Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da kavga çıktı
Survivor’da kavga çıktı
Survivor 2016 adası, Acun Ilıcalı'nın sert müdahalesi olmasa Semih Öztürk ve Serkay Tütüncü arasındaki kavgaya tanıklı edecekti.
Magazin 23 Mayıs 2016 - 13:59

Survivor 2016 yarışması, önceki akşam yayınlanan bölümünde son derece gergin anlara tanıklık etti. Yarışmada final zamanı yaklaştıkça gerilen sinirler dokunulmazlık yarışması sonrası patlak verdi. Semih Öztürk ve Serkay Tütüncü arasında oynanan dokunulmazlık yarışması sonunda kazanan Semih oldu. Kaybetmeyi hazmedemeyen Serkay’ın küfür etmesi üzerine gerilen ortam karşılıklı atılan laflarla daha da gergin bir hal aldı.

semih-ic

Özellikle Semih’in yer yer karşı tarafı kışkırtmaya yönelik ifadeler kullandığı dikkat çekerken, Serkay’ın Semih’e karşı kullandığı şiddet dolu ifadeler de yarışmayı evinde izleyenler için son derece gergin anların oluşmasına neden oldu. Survivor 2016’da şimdiye kadar yaşanan gerginliklerden çok daha ciddi olan bu tartışma kavgaya dönüşüyordu ki Acun Ilıcalı’nın bizzat müdahalesi sonucu taraflar sakinleştirildi.

acun-ilicali-ic-2

Bulunduğu yerden ‘Sakin’ diyerek uyaran Acun Ilıcalı, bu yeterli gelmeyince bizzat yarışmacıların arasında girdi ve tarafları sert bir dille uyardı. Acun’un ses tonundan ortamın ne kadar gergin olduğu net bir şekilde anlaşılıyordu. İşte 23 Mayıs 2016 gecesi Survivor 2016 adasında dokunulmazlık oyunu sonrası yaşanan o kavganın görüntüleri:

Semih Öztürk Kimdir ?

Semih Öztürk, aslen Bursalıdır. İstanbul’da yaşayan Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı. Daha sonra öğrenimine yurtdışında Güney Fransa’da devam etti. Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesinde tiyatro okudu. 26 yaşında olan Semih Öztürk İstanbul’da yaşıyor.

Serkay Tütüncü Kimdir ?

Hırsı ile Survivor’da iddialı Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991'de İzmir’in Tire ilçesinde dünyaya geldi. Instagram sayfasında sıkça sevgilisinden paylaşımlarda bulunan Serkay Amatör olarak futbol oynamıştır.

Son güncelleme: 08:06 - 24.05.2016