Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 127. bölüm fragmanı izle: (21 Ekim)
Yalancı Bahar 127. bölüm fragmanı izle: (21 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 127. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Lilivati'den Madhubala’ya çirkin iftira...
Magazin 21 Ekim 2016 - 14:22

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 127. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay, Madhubala'ya yeni bir görev verir. Madhubala bu yeni görevinde başarılı olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Lilivati ise boş durmaz ve Madhubala'nın patronunun kim olduğunu araştırmaya başlar. Ancak hiçbir netice elde edemeyince Madhubala'ya çirkin bir iftira atar.

Madhubala, Abhay Kapoor'un oyunculuk kariyerini noktalamasının ardından işten ayrılmak istediğini söyler. Ancak Abhay onu yanından ayırmak istemediği için bambaşka bir iş teklif eder. Nikhil, Bibi'nin planlarına engel olmasından korktuğu için ona ilaçlarını zamanında vermeyince Bibi fenalaşır. Ertesi gün Madhubala'nın evden arabayla alındığını gören Lilivati akşam ona patronunun kim olduğunu sorar ancak cevap alamaz. Bunun üzerine Madhubala'ya büyük bir iftira atar. Diğer yandan Mohini aradan geçen 20 yılın ardından RK'yı Harshvadhan'ın değil kendisinin öldürdüğünü Nikhil'e anlatır. Madhubala hakkındaki söylentilerden kurtulabilecek mi? Abhay Kapoor ne için Madhubala'ya teşekkür edecek?

YALANCI BAHAR 127. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 127. BÖLÜM