Reklamsız Sözcü

Bankacı katilden 2000 kadın fotoğrafı

Endonezya'da 2 hayat kadınını öldürmekle suçlanan Rurik Jutting'in cinayetlerinde ilginç ayrıntı

09:56 -
Bankacı katilden 2000 kadın fotoğrafı

Hong Kong'daki lüks dairesinde 2 Endonezyalı hayat kadınının cesedi bulunan İngiliz Cambridge mezunu bankacı Rurik Jutting'in (29) cep telefonunu inceleyen polisler, telefonda 2000'den fazla kadın fotoğrafı buldu. Fotoğrafların bazılarının yara-bere içindeki kadınlara ait olduğu belirtildi.

Cep telefonundaki kadınların kimlikleri ise henüz belirlenemedi. Hong Kong polisi bu görüntülerde yer alan kadınların sağ olanlarının polisle temasa geçmelerini ya da tanıyan, bilen yakınlarının şayet kayıplarsa polise bilgi vermelerini istedi.

Diğer yandan Bank of America Merrill Lynch'teki işinden ayrılmadan önce senede 350 bin sterlin kazanan Jutting'in kadınları öldürmeden önce evinde günlerce seks, alkol ve uyuşturucu partileri düzenlediği, 1 gecede 10 bin sterlin harcayarak âlem yaptığı açıklandı. Jutting'in öldürdüğü 25 yaşındaki Sumarti Ningsih'in ailesi ise “O adama idam cezası istiyoruz” açıklaması yaptı.

NİŞANLISI ALDATINCA ÖLDÜRDÜ İDDİASI

Vahşette dikkat çeken bir iddia da ortaya atıldı. O iddiaya göre 29 yaşındaki bankacı cinayetleri nişanlısın ihanetine uğradığı için işledi. Arkadaşları “Nişanlısı aldatınca para ve güç sahibi olmayı takıntı haline getirmişti” demişti.

Korkunç cinayetlerden önce işinden de istifa eden Cambridge üniversitesi mezunu Rurik Jutting kendisi için bir eğlence hazırladı. Hayat kadınlarıyla partiler veren para harcayan genç adam birlikte olduğu seks işçilerinden ikisini öldürmekle suçlanıyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 10:00 06.11.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more