Defne Joy Foster davasında Kerem Altan’ın cezası belli oldu

Defne Joy Foster davası ile ilgili şok bir karar çıktı. İşte Kerem Altan'ın Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili davada aldığı ceza...

Defne Joy Foster davasında Kerem Altan’ın cezası belli oldu

Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili davada mahkeme Kerem Altan için kararını verdi. Kerem Altan yardım veya bildirim yükümlülüğünü yerine getirmemekten suçlu bulundu ve 2 ay 15 gün hapis cezası aldı. Ancak bu ceza ertelendi. Defne Joy Foster davasındaki kararla ilgili detaylar bekleniyor.

DEFNE JOY FOSTER KİMDİR?

1975 Adana doğumlu olan Defne Joy Foster’ın annedi Türk babası ABD’lidir. Defne Joy Foster Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu’nda okudu. 1992 yılında İzmir Fatih Lisesi’nden mezun oldu ve daha sonra eğitimine devam etmedi. İlk olarak 1996’da Kral TV VJ’i olarak ekran başına geçen Defne Joy Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzunca bir süre Sihirli Annem adlı dizide Eda karakterini canlandırdı. Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sundu. TV8’de yayınlanan Bir İş İçin Lazım adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu.

Defne Joy FosterBunun dışında bir TRT programı olan Çeyiz Şov’u sundu. Ayrıca Kanal 7’de Zula adlı programın sunuculuğunu yaptı. Son olarak Acun Ilıcalı’nın sunup, yapımını üstlendiği Yok Böyle Dans adlı programda yarışmacı olarak katıldı.

Defne Joy Foster çalıştığı sette görüntü yönetmeni olarak çalışan ve burada tanıştığı İlker Yasin Solmaz ile 2008’de Assos’ta evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009’da Can Kılıç adında bir oğlu oldu. 2 Şubat 2011 tarihinde hayatını kaybeden Foster’in cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...