NASA canlı yayını neden kesti? Görünen cisimler UFO mu?

NASA'nın esrarengiz görüntülerden sonra canlı yayını kesmesi, cisimlerin UFO olduğu yönünde yorumlara neden oldu. Peki NASA neden canlı yayını kesti?

NASA canlı yayını neden kesti? Görünen cisimler UFO mu?

NASA, canlı yayında herkesi heyecanlandıran cisimlerin görülmesi sonrası canlı yayını bir anda kesti. Uluslararası Uzay İstasyonu’nun kameralarına takılan görüntülerde dünyadan üç cismin sırayla havalandığı görülüyor. Ve bu şok eden görüntülerden sonra NASA canlı yayını aniden kesti. Çok sayıda komplo teorisyeni Dünya'dan uzaya yükselen bu cisimlerin UFO olduğunu iddia etti. Teorisyenler uzaylıların dünyayı ziyaret ettiğine ilişkin iddiaların doğrulanmasına yönelik yeterli kanıt oluştuğunu da öne sürdü. NASA’nın canlı yayını kesmesine sebep olan görüntülerde 3 tane cismin sırayla dünyadan uzaya doğru yükseldikleri görülüyordu.

NASA’nın canlı yayını kesmesine neden olan görüntülerin kısa süre içinde video paylaşım sitelerinde yayınlanmasının ardından çok sayıda kişi yaşanan olaya ilişkin yorumlarını paylaştı. Kullanıcılardan biri cisimlerin havalanmasının ardından NASA’nın yayını kesmesini eleştirdi. Bir başka kullanıcıysa cisimlerin hareketinden uçan nesnelerin “çok yönlü uzay aracı” olduğunu öne sürdü. NASA Görüntüleri doğrulamadı NASA görüntülere ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Ancak yayının kesilmesinin ardından NASA tarafından “Lütfen bekleyin. Yüksek Çözünürlüklü Yeryüzü Görüntüleme Sisteminde kameralar değişiyor yada Uluslararası Uzay İstasyonuyla geçici sinyal kaybı yaşanıyor olabilir.” mesajı yayınlandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...