Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star’da konseyden çıkan isim belli oldu

Survivor All Star'da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden ünlüler takımında ilk gidecek isim olarak konseyden Hakan'ın adı çıktı.

Güncellenme: 09:51, 04/05/2015
Survivor All Star’da konseyden çıkan isim belli oldu

Survivor All Star’da adaların birleşmesinden sonra yapılan ilk konseyde SMS oylamasına gidecek isim belli oldu. Survivor All Star Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında mücadele devam ediyor. Survivor All Star’da dün akşam ekrana gelen bölümde dokunulmazlık oyununu Gönüllüler ekibi kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ada konseyinde yaptıkları oylama sonucu Hakan Hatipoğlu’nu elenmek üzere SMS oylamasına çıkacak isim olarak belirledi. Bireysel dokunulmazlık oyununu ise Merve Aydın kazandı ve Survivor’da 1 hafta daha kalmayı garantiledi.

Survivor All Star’da konsey sonucunda adı yazılan kişiler ve aldıkları oy şu şekilde oldu; Pascal 2, Hakan 4 ve Berna 1. Survivor All Star’da ünlüler takımında ilk gitme adayı Hakan oldu. Survivor All Star’ın ünlüler konseyinde adı en çok yazılan Hakan “Burası Survivor. Gitmek de var kalmak da. Benim hakkım arkadaşlara helal olsun. Ben de herkesi gibi konseyin sonucunu bekleyeceğim.” dedi.