Sözcü Plus Giriş

Norveçli havayolu şirketinin uyanıklığı

Norveçli bir havayolu şirketi Brad Pitt - Angelina Jolie ayrılığını fırsata çevirdi. Şirket Brad Pitt'in artık bekar olduğunu belirten bir reklam ile uçak bileti satmaya başladı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:40, 23/09/2016
Norveçli havayolu şirketinin uyanıklığı

Medyada “Brangelina” olarak bilinen Brad Pitt – Angelina Jolie çiftinin ayrılık kararı alması gündeme bomba gibi düşerken, durumdan faydalanmak isteyen şirketleri de harekete geçirdi.

Norveçli bir havayolu şirketi, bu durumu kampanyasında kullanarak gazetelere Norveççe Brad er Singel (Brad şu an boşta) şeklinde ilan verdi. Şirket ilanında Oslo’dan Brad Pitt’in oturduğu Los Angeles’e tek yön uçuşun sadece 1199 Norveç kronu (430 TL) olduğunu da belirtti. İlan İngilizce olarak bazı yabancı ülkelerin basınında da yer aldı. İlanlar sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde paylaşıldı.

“Brangelina” çifti, Brad Pitt’in Fransız aktris Marion Cotillard ile aşk yaşadığı iddiaları üzerine ayrılık kararı almış, Cotillard iddiaları yalanlamıştı.

İLGİLİ HABERAngelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma dilekçesi ortaya çıktıAngelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanma dilekçesi ortaya çıktı

brad3

Reklam İngilizce olarak da yayımlandı