Melih Gökçek bütün ailesini başkan yaptı

Keçiören ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, 27 yıldır görevde bulunan Melih Gökçek, bütün ailesini de ‘’Başkan’’ yaptı. Eşi Nevin Gökçek, Sosyal Hizmetler Eğitim Vakfı Başkanı, oğlu Ahmet Gökçek ise Osmanlıspor Başkanı oldu. Bir diğer oğlu Osman Gökçek ise ATO başkanlığı için harekete geçti.

Melih Gökçek bütün ailesini başkan yaptı

Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek Sosyal Hizmetler Eğitim Vakfı Onursal Başkanı… Oğlu Ahmet Gökçek ise Haziran 2014'te kurulan ve Osmanlıspor'un Kurucu Başkanı. Diğer oğlu Osman Gökçek de Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanlığına soyundu ve bu göreve gelmesine kesin gözü ile bakılıyor.

ADAYLIĞI VETO YEDİ

Gökçek geçen yerel ve genel seçimlerde 1983 doğumlu oğlu Osman Gökçek'i Çankaya Belediye Başkan adayı ve milletvekili adayı yapmak istemiş ancak AKP'den veto yemişti. Osman Gökçek, 2010 yılından beri Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü olarak da çalışıyor. Gökçek, ATO Başkanı Salih Bezci'nin istifa etmesinin ardından ATO başkanlığı için adaylığını açıkladı.

FOTO:depophotos - Ahmet Gökçek ise Haziran 2014'te kurulan ve Osmanlıspor'un Kurucu Başkanı. Diğer oğlu Osman Gökçek de Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanlığına soyundu ve bu göreve gelmesine kesin gözü ile bakılıyor.

FOTO:depophotos – Ahmet Gökçek (solda) Haziran 2014'te kurulan ve Osmanlıspor'un Kurucu Başkanı. Osman Gökçek (sağda) de Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanlığına soyundu ve bu göreve gelmesine kesin gözü ile bakılıyor.

Melih Gökçek oğlu Osman Gökçek'in ATO başkanlığına adaylığıyla ilgili, “Kabiliyetsizse başarılı olması mümkün değil, oğlunda iş varsa Melih'e ihtiyaç yok. Ümit ediyorum ki kazanır. ATO başkanı olursa Ankara esnafına güzel katkıları olur” diye konuştu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...