Pembe altın renkli Samsung Galaxy S7 edge Türkiye’de

Samsung'un Galaxy S7 edge, pembe altın rengiyle Türkiye’de satışa sunuldu. Samsung, Galaxy S7 edge’in pembe altın renkli versiyonu sınırlı sayıda piyasada

Pembe altın renkli Samsung Galaxy S7 edge Türkiye’de

Pembe altın rengi, Samsung Galaxy S7 edge'in harika tasarımıyla örtüşürken bir yandan da cihazı satın almayı düşünenlere güzel bir alternatif sunuyor. Pembe altın rengi, telefonun cam yüzeyinin içinden yayılan ışıltısıyla cihazın tasarımına zarafet, parlaklık ve ince bir zevk katıyor. Ayrıca Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'in altın platinyum, gümüş titanyum ve siyah renkleri de bulunuyor.

samsung-galaxy-s7

Galaxy S7 edge'in sahip olduğu yüksek donanım özellikleri, konforlu ve göze hoş gelen bir tasarımla kullanıcılara sunuluyor. İşçiliğiyle göz kamaştıran ve kolay bir kullanıma sahip olan Samsung Galaxy S7 edge, akıllı telefon tasarımına yepyeni bir standart getiriyor.

Üç boyutlu cam ve metalin kusursuz bileşimini sunan ve kavrayış kolaylığı sağlaması amacıyla yanları inceltilen cihaz, bunların yanı sıra daha ince bir arka kameraya sahip. Telefonun kıvrımları ve camın şeffaflığı, telefona daha önce akıllı telefonlarda görülmemiş bir hacim ve derinlik katıyor.

Loading...